

7 700 ₴
Понад 13 000 задоволених покупців.
Ресурс роботи котла — від 10 років.
Всі котли проходять передпродажну перевірку.
Весь товар є в наявності. Тому відправлення впродовж 1 робочого дня.
Оплата та доставка — будь-яким зручним способом.| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Фенікс |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 48 кг |
| Матеріал топки | Сталь |
| Облицювальний матеріал печі-каміна | метал |
| Тип топки | Закрита |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 617 мм |
| Глибина | 792 мм |
| Діаметр димоходу | 127 мм |
| Ширина | 420 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Потужність номінальна | 7 кВт |
| Площа обігріву | 60 |
| Тип котла | Піч-Булер'ян |
| Колір | Чорний |
| Потужність номінальна (кВт) | 10 |
| Бренд | Feniks |