








4 800 ₴
Потужність – 3,3кВт
Опалювальна площа – 33м²
Товщина металу – 3мм
Діаметр виходу димоходу – 108мм
Особливості:
– шибер
– відбійник полум'я
– зольний ящик
– сталеві колосники
– ручка на млинці
Розміри дверцят:
висота – 160мм
ширина – 160мм
Розміри завантажувального люка:
висота – 140мм
ширина – 140мм
Патрубок під трубу, діаметр – 110мм
Габаритні розміри:
висота – 613мм
ширина – 256мм
глибина – 441мм
Маса не більше 25кг

Понад 13 000 задоволених покупців.
Ресурс роботи котла — від 10 років.
Всі котли проходять передпродажну перевірку.
Весь товар є в наявності. Тому відправлення впродовж 1 робочого дня.
Оплата та доставка — будь-яким зручним способом.
Доставка замовлень здійснюється на всій території України. Надсилання замовлень здійснюється в термін від 1 до 3 днів від дати підтвердження замовлення, за наявності товару на складі.
Товар постачається за передоплатою, або за умов оплати накладеним платтям. Тобто оплата проводиться після отримання товару. Поштові послуги з перекладу платежі (процент перевізника за доставку грошей від покупця продавцю) клієнт оплачує додатково. Вартість переведення накладеної платежі 2% від суми.
Якщо, відкривши оплачену посилку, Ви виявили, що заведені товари Вам не підходять, ви можете повернути або обміняти їх.
― Самовивіз
— Доставка кур'єром
― МістЕКСПРЕСС
― НОВА ПОШТА
― УкрПошта
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Буржуй |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 25 кг |
| Номінальна потужність | 3 Вт |
| Облицювальний матеріал печі-каміна | метал |
| Підключення до димаря | Верхнє |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 613 мм |
| Висота топкових дверцят | 160 мм |
| Глибина | 441 мм |
| Діаметр димоходу | 108 мм |
| Ширина | 256 мм |
| Ширина топкових дверцят | 160 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Чорний |
| Бренд | Буржуй |