





8 000 ₴
Потужність – 5кВт
Опалювальна площа, до 50м²
Розміри дверцят:
висота – 160мм
ширина – 160мм
Розміри завантажувального люка:
висота – 140 мм
ширина – 140 мм
Патрубок під трубу, діаметр – 110 мм
Габаритні розміри:
висота - 305мм
ширина - 300мм
глибина - 460мм
Маса не більше 40кг

Понад 13 000 задоволених покупців.
Ресурс роботи котла — від 10 років.
Всі котли проходять передпродажну перевірку.
Весь товар є в наявності. Тому відправлення впродовж 1 робочого дня.
Оплата та доставка — будь-яким зручним способом.
Доставка замовлень здійснюється на всій території України. Надсилання замовлень здійснюється в термін від 1 до 3 днів від дати підтвердження замовлення, за наявності товару на складі.
Товар постачається за передоплатою, або за умов оплати накладеним платтям. Тобто оплата проводиться після отримання товару. Поштові послуги з перекладу платежі (процент перевізника за доставку грошей від покупця продавцю) клієнт оплачує додатково. Вартість переведення накладеної платежі 2% від суми.
Якщо, відкривши оплачену посилку, Ви виявили, що заведені товари Вам не підходять, ви можете повернути або обміняти їх.
― Самовивіз
— Доставка кур'єром
― МістЕКСПРЕСС
― НОВА ПОШТА
― УкрПошта
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Буржуй |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 40 кг |
| Номінальна потужність | 5 Вт |
| Облицювальний матеріал печі-каміна | метал |
| Підключення до димаря | Верхнє |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 305 мм |
| Глибина | 460 мм |
| Ширина | 300 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Чорний |
| Бренд | Буржуй |