









80 500 ₴
78 500 ₴
Утепленні промисловi котли тривалого горіння шахтного типу Zubr Pro 10-99 кВт

Котел Зубр Про виробляється в потужностях 10,12,15,18, 20, 25,30, 40 кВт. Сконструйований на базі шахтного котла Холмова.
Котел має дві зони горіння та трьохходовий теплообмінник пластинчатого типу. Це ефективний та надійний спосіб опалення Вашого будинку.
Завдяки своїй конструкції з трьома каналами для проходу гарячого газу, котел має максимально високий ККД. Заслінка зміни прямотоку знаходиться над теплообмінником і регулюється за допомогою важеля. Вона служить для розпалювання котла. При розпалі, треба перевести заслінку на пряму тягу, і тоді котлу буде легше прогріти димар, щоб пішла тяга. При опущеній заслінці котел працює на повну потужність на три ходи.
Працює на всіх різновидах палива: на дровах, пеллетах, брикетах, тирсі та вугіллі.
Котел забезпечений теплозахистом, велика частина тепла, що виробляється, не йде в атмосферу, а передає енергію у воду опалювального контуру не зменшуючи корисний вихід енергоресурсу. Завдяки декоративному кожуху з сучасним теплоізоляційним матеріалом, котел має підвищений ККД і приємний зовнішній вигляд.
Котли шахтного типу, вироблених на цій фірмі, виконують за технологією креслень Холмова та мають серійне виробництво. Тому котел Zubr має унікальний серійний номер.




Переваги шахтного котла Холмова Zubr Pro:
Споживачі можуть придбати базову версію, що передбачає стандартну комплектацію або розширену.
Базова комплектація:
Замовляйте котел із трьохходовим теплообмінником та забезпечте власний комфорт та тепло в будинку на довгі роки. Зубр Про – це не тільки реальна можливість заощаджевати на опаленні вже зараз, але й отримувари тепло більш комфортно.
Більше 13000 задоволених покупців.
Ресурс роботи котла - від 20 років.
Всі котли проходять передпродажну перевірку.
Весь товар в наявності. З цього відправка протягом 1 робочого дня.
Оплата і доставка будь - яким зручним способом.| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Зубр |
| Страна производитель | Украина |
| Коэффициент полезного действия | 95 % |
| Гарантийный срок | 60 мес |
| Состояние | Новое |
| Способ установки | Напольный |
| Цвет | Зелёный |
| Габаритные и присоединительные размеры | |
| Ширина | 540 мм |
| Высота | 1150 мм |
| Глубина | 1095 мм |
| Форма дымохода | Круглая |
| Виды топлива | |
| Виды твердого топлива | Солома, Дрова, Щепа, Опилки, Пеллеты, Брикеты, Кора, Каменный уголь, Бурый уголь, Антрацит, Торф |
| Пользовательские характеристики | |
| Теплоноситель | Вода |
| Материал теплообменника | Сталь |
| Назначение котла | Одноконтурный |
| Объем воды в котле | 95 |
| Площадь обогрева | 400 |
| Толщина стали | 5 |
| Тип котла | Промышленный |
| Мощность номинальная (кВт) | 40 |