









60 000 ₴
Твердопаливний котел тривалого горіння KRAFT серії L — це універсальний котел верхнього горіння, що працює на будь-якому твердому паливі. Під час його виробництва використовується виключно котлова сталь марки 09Г2С (європейський аналог P265GH), завтовшки 6 мм. Таке з'єднання забезпечує термін експлуатації котла упродовж 20-25 років.
Потужна лінійка починається від 15 кВт і закінчується 97 кВт. Це означає, що такими котлами можна опалювати приміщення площею від 150 до 1000 м2. Сфера їх застосування — це не тільки побутові приміщення, а й промислові об'єкти: магазини, СТО, готелі, бази відпочинку.
Час автономної роботи на одній закладці дров становить до 12 годин, на вугіллі цей котел працює до 24 годин залежно від якості палива.
Твердопаливні котли KRAFT серії L мають збільшену топку, у верхній частині якої розташовані форсунки для подавання вторинного повітря. Це дає змогу застосовувати схему верхнього горіння, що істотно збільшує час горіння палива. Для ефективнішої та тривалої роботи котла рекомендується встановлювати котел разом з акумуляторним баком.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Kraft |
| Страна производитель | Украина |
| Мощность номинальная | 20 кВт |
| Теплоноситель | Вода |
| Тип котла | Длительного горения |
| Вид топлива | Твердое |
| Виды твердого топлива | Дрова, Щепа, Опилки, Брикеты, Кора, Каменный уголь, Антрацит |
| Автоматическая подача топлива | Нет |
| Коэффициент полезного действия | 86 % |
| Способ установки | Напольный |
| Количество загрузок топлива в сутки | 1 раз/сутки |
| Материал теплообменника | Сталь |
| Способ отвода отработанных газов | Дымоход |
| Минимальная температура дымовых газов | 100 град. |
| Максимальная температура дымовых газов | 180 град. |
| Цвет | Красный |
| Гарантийный срок | 36 мес |
| Состояние | Новое |
| Толщина стали | 6 мм |
| Габаритные и присоединительные размеры | |
| Высота | 1370 мм |
| Ширина | 530 мм |
| Глубина | 1000 мм |
| Диаметр дымохода | 180 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Комплектация автоматики | с ручным управлением |
| Мощность номинальная (кВт) | 15 |