




20 000 ₴
Потужність 14 кВт | Варочна поверхня | ККД 80% на дровах та 88% на вугіллі | Ручна подача палива | Без автоматики | Час горіння до 4 годин на дровах, до 8 годин на вугіллі | Обʼєм топки 38 л | Товщина металу 3,5 мм
Класичний твердопаливний котел Vulkan Strong 14 кВт, компактний за розміром та простий в експлуатації.
Призначений для опалення індивідуальних житлових будинків та споруд комунально-побутового призначення площею до 140 кв.м, обладнаних системою водяного опалення із природною або примусовою циркуляцією.
Варильна поверхня дає можливість використовувати котел для приготування або розігріву їжі.
Прямокутний бор димовідводу оптимально підходить для цегляних димоходів прямокутної форми.
Розрахований на будь-яке тверде паливо: дрова, вугілля, тирсу, брикети, тріска.
Потужність 14 кВт
Площа обігріву 140 кв.
Габарити ВхШхГ 710х420х650 мм
Об'єм звантажувальної камери 39л
Габарити топки ВхШхГ 400х315х300мм
Розмір завантажувального вікна 40мм
ККД 88%
Робочий тиск 1,5-2 бар
Діаметр димоходу 100*200 мм
Прямокутний димар
мін. Висота димоходу 5м
Димаєтр патрубків вхід/вихід 40/40
Товщина сталі 3 мм





| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Вулкан |
| Страна производитель | Украина |
| Вид топлива | Твердое |
| Коэффициент полезного действия | 88 % |
| Мощность номинальная | 10 кВт |
| Площадь обогрева | 100 кв.м |
| Способ отвода отработанных газов | Дымоход |
| Способ установки | Напольный |
| Теплоноситель | Вода |
| Цвет | Желтый |
| Габаритные и присоединительные размеры | |
| Высота | 710 мм |
| Глубина | 550 мм |
| Форма дымохода | Прямоугольная |
| Ширина | 420 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Наличие плиты | Да |