









24 500 ₴
22 500 ₴
Котел сталевий Zubr Classic на твердому паливі — 5 мм

Бюджетні котли Zubr Classic в потужностях 10, 12, 15, 18, 20 кВт.
Бюджетні котли тривалого горіння Zubr Classic — класичний котел твердопаливний із пластинчастим теплообмінником. Товщина сталі завантажувальної камери та теплообмінника 5 мм, вироблені з котлової сталі 09Г2С.

Переважно, таку модель ми рекомендуємо тим, хто має площу приміщення від 30 або 200 кв.м. Паливо можна дозавантажувати в процесі горіння й без диму. Такий пристрій можна встановити прямо на кухні.
Лінійка котлів представлена в 5 потужностях. - 10, 12, 15, 18, 20 кВт.
Працює на всіх типах твердого палива — дровах, вугілля, паливних брикетів. Час роботи на одному завантаженні визначається, наскільки правильно підібраний пристрій за площею, кількістю води в системі, а також за виглядом палива. За відгуками клієнтів, максимальна тривалість горіння на дубі з акацією буде приблизно 8 годин, якщо паливо менш калорійне, то горіння приблизно 6 годин.
За габаритами — невеликий, компактний. Камера дає змогу завантажувати дрова від 32 до 65 см.
Як паливо для котла Зубр Класик можна використовувати: вугілля, брикети, дрова, пелети, тирси, солому, відходи деревооброблення.

*Також повну характеристику за кожною потужністю котла можна побачити в табличці та ознайомитися. Зверніть увагу на розміри пристрою, щоб ви розуміли, що потрібно залишати місце з боків і спереду з запасом хоча б 1 (один) метр.
Замовляйте зараз зі знижкою й безплатною доставкою за вашою адресою.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Зубр |
| Страна производитель | Украина |
| Мощность номинальная | 12 кВт |
| Тип котла | Классический |
| Вид топлива | Твердое |
| Виды твердого топлива | Дрова, Торф, Брикеты, Каменный уголь |
| Коэффициент полезного действия | 85 % |
| Способ установки | Напольный |
| Объем камеры сгорания | 50 л |
| Объем воды в котле | 37 л |
| Материал теплообменника | Сталь |
| Площадь обогрева | 120 кв.м |
| Цвет | Серый |
| Вес | 105 кг |
| Гарантийный срок | 60 мес |
| Состояние | Новое |
| Управление | Механическое |
| Толщина стали | 5 мм |
| Габаритные и присоединительные размеры | |
| Высота | 710 мм |
| Ширина | 400 мм |
| Глубина | 730 мм |
| Диаметр дымохода | 127 мм |
| Форма дымохода | Круглая |