




42 000 ₴
Сталеві котли серії МАЯК STANDARD PLUS UNI призначені для нагрівання приміщень, обладнаних системою водяного опалення з природною або примусовою циркуляцією теплоносія.

Відмітною особливістю котла є його універсальність під час вибору палива та додаткового обладнання автоматичного регулювання температури або повної автоматизації процесу згоряння.
Котли призначені для роботи на твердому паливі (антрацит, кам'яне та буре вугілля, дрова, брикети), а за додаткового дообладнання пелетним пальником можуть працювати на дров'яній гранулі в повному автоматичному режимі.
Котли являють собою сталевий двоходовий теплообмінник з трьома водяними полицями, що складається з топки і конвекційної частини, у нижній частині топки розташовані комбінована водоохолоджувальна + химерна колосникова решітка та великий попільник, призначений для зберігання і подальшого видалення золи. У разі використання пелетного пальника чавуну колосниковий решітка знімається, що так само призначене для безперешкодного видалення золи від пелетного пальника.
Під час комплектації регулятором тяги керування температурою теплоносія відбувається за допомогою автоматичного відкривання повітряної заслінки. Під час комплектації вентилятором і блоком керування заданої температури здійснюється через вмикання/вимикання вентилятора.

Облицювання котла попередньо пофарбована в середовище електростатичного поля, пройшовши цикл автоматичної підготовки поверхні й антикорозійної обробки, після чого нанесення порошкової фарби та полімеризація. За такої технології фарбування повна гарантія збереження зовнішнього вигляду виробу впродовж усього терміну експлуатації.


|
Найменування параметрів |
AOT 16 |
AOT 20 |
AOT 25 |
|
|
Номінальна потужність |
кВт |
16 |
20 |
25 |
|
Коефіцієнт корисної дії, щонайменше |
||||
|
Антрацит |
% |
80 |
80 |
80 |
|
Дрова (вологість не більш ніж 25%) |
% |
73 |
73 |
73 |
|
Витрата палива |
||||
|
Антрацит |
кг/г |
2,5 |
3 |
3 |
|
Дрова (вологість не більш ніж 25%) |
кг/г |
5,6 |
8 |
8 |
|
Експлуатаційний тиск |
бар |
2 |
2 |
2 |
|
Макс. температура води |
З |
90 |
90 |
90 |
|
Розмір завантажувального вікна |
мм |
290х230 |
290х230 |
290х230 |
|
Розмір патрубка димоходу ∅ |
мм |
∅ 149 |
∅ 149 |
∅ 178 |
|
Об'єм топки |
л |
60 |
80 |
93 |
|
Тривалість робочого циклу |
год |
4-8год |
4-8год |
4-8год |
|
Глибина топки |
мм |
420 |
520 |
570 |
|
Ширина топки |
мм |
290 |
290 |
290 |
|
Висота топки |
мм |
490 |
540 |
570 |
|
Довжина котла |
мм |
820 |
920 |
970 |
|
Ширина котла |
мм |
470 |
470 |
470 |
|
Висота котла |
мм |
1220 |
1270 |
1340 |
|
Маса, не більш ніж |
кг |
190 |
224 |
243 |
|
Об'єм води в котлі |
л |
68 |
85 |
99 |
|
Об'єм, що опалюється |
м3 |
480 |
600 |
750 |





| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Маяк |
| Страна производитель | Украина |
| Автоматическая подача топлива | Нет |
| Вес | 243 кг |
| Вид топлива | Твердое |
| Виды твердого топлива | Опилки, ДСП, Пеллеты, Каменный уголь, Бурый уголь, Кора, Щепа, Дрова, Брикеты, Антрацит, Стружка, МДФ |
| Количество теплообменников | 3 шт |
| Коэффициент полезного действия | 80 % |
| Материал теплообменника | Сталь |
| Мощность номинальная | 25 кВт |
| Назначение котла | Двухконтурный |
| Объем воды в котле | 99 л |
| Объем камеры сгорания | 93 л |
| Площадь обогрева | 250 кв.м |
| Расход твердого топлива | 8 кг/час |
| Состояние | Новое |
| Способ отвода отработанных газов | Дымоход |
| Способ установки | Напольный |
| Теплоноситель | Вода |
| Тип котла | Классический |
| Тип топки | Закрытая |
| Толщина стали | 5 мм |
| Управление | Механическое |
| Цвет | Серый |