

41 600 ₴
Котел тривалого горіння Neus Практик New - із заднім виходом димоходу
Котли NEUS PRAKTIK NEW чудово підійдуть для опалювання побутових, а також технічних приміщень..
Варіанти потужності Neus Практик New: 12 кВт, 15 кВт, 20 кВт, 25 кВт, 30 кВт.

Особливості конструкції Neus Практик New
Neus Практик New - вдосконалена версія котлів Neus Практик. Ця модель має задній вихід димоходу. Така конструкція полегшує та здешевлює монтаж димохідної системи. Також Neus Практик New має збільшені завантажувальні дверцята, що дає змогу використовувати дрова більш габаритної порізки.
Котли призначені для опалення побутових, виробничих та інших приміщень, в яких обладнано систему центрального опалення, для підготовки та подачі тепла на технологічні потреби з використанням як палива дров, деревних відходів, кам'яного вугілля, тирсових і торф'яних брикетів, кускового торфу.
Конструкція котла дає змогу максимально ефективно використовувати тепло, що виділяється під час спалювання різних видів низькокалорійного твердого палива, водночас найбільша теплопродуктивність котла досягається під час спалювання антрациту.
Показник тривалості згоряння разового завантаження палива безпосередньо залежить від виду і якості палива та теплових втрат об'єкта, що опалюється. Експлуатація котла можлива тільки в режимі ручного подавання твердого палива.
Переваги котла Neus Praktik New:
Товщина сталі теплообмінника - 4 міліметрів;
Задній вихід димоходу;
Підвищений ККД - від 86 %;
Глибока і об'ємна топка - одна з найглибших серед котлів аналогів;
Водонаповнена основа під колосниками;
Ефективний теплообмінник - «поличний» тип;
Універсальний за використанням палива.
Ефективно використання будь-якого крупнокускового палива;
Простота у використанні та чищенні;
Гарантія - 3 роки;
Доступна ціна.
Технічні характеристики та габаритні розміри Neus Практик New



Особливості конструкції Neus Практик New
Конструкція теплообмінника дуже грамотна і продумана. Котел по периметру корпусу має водяну сорочку.
Шар ізоляції товщиною 5 см, що знаходиться під обшивкою котла, добре утеплює котел, зберігаючи все тепло для передачі на теплоносій.
Роботою котла керує електронна автоматика і вентилятор примусового надування повітря.
Котел дуже простий в управлінні та експлуатації.
Комплектація котла Neus Практик New:
У комплект поставки котла входять:
Котел у зборі 1 шт;
Комплект чищення 1 шт;
Зольник;
Керівництво з експлуатації 1 шт;
Електронна автоматика (опція);
Механічний регулятор тяги (опція).



| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Neus |
| Страна производитель | Украина |
| Мощность номинальная | 20 кВт |
| Теплоноситель | Вода |
| Тип котла | Длительного горения |
| Виды твердого топлива | Дрова, Щепа, Опилки, Брикеты, Кора, Каменный уголь, Антрацит, Торф |
| Автоматическая подача топлива | Нет |
| Коэффициент полезного действия | 82 % |
| Назначение котла | Одноконтурный |
| Способ установки | Напольный |
| Тип топки | Закрытая |
| Объем камеры сгорания | 85 л |
| Количество загрузок топлива в сутки | 2 раз/сутки |
| Объем воды в котле | 82 л |
| Материал теплообменника | Сталь |
| Способ отвода отработанных газов | Дымоход |
| Минимальная температура дымовых газов | 100 град. |
| Максимальная температура дымовых газов | 180 град. |
| Площадь обогрева | 200 кв.м |
| Цвет | Синий |
| Вес | 200 кг |
| Гарантийный срок | 36 мес |
| Состояние | Новое |
| Управление | Автоматическое |
| Габаритные и присоединительные размеры | |
| Высота | 1205 мм |
| Ширина | 430 мм |
| Глубина | 985 мм |
| Вход в систему отопления | 2" |
| Возврат из системы отопления | 2" |
| Диаметр дымохода | 160 мм |
| Форма дымохода | Круглая |
| Дополнительные характеристики | |
| Подключение косвенного бойлера | Да |
| Сжигание топлива на охлаждающих колосниках | Да |
| Пользовательские характеристики | |
| Толщина стали | 5 |