






Отправка с 29 мая 202631 200 ₴
Бюджетний котел Kraft серії А - це універсальний котел, що працює на будь-якому виді палива (тверде паливо). Основне призначення цього котла полягає в опаленні невеликих будинків та інших приміщень) площею до 180 м.кв. Він може управлятися як механічним регулятором тяги, так і можлива комплектація електронним управлінням.

Особливість моделі серії А в тому, що при невеликій ширині цей котел легко впишеться в інтер'єр, де передбачено місце для установки габаритного обладнання. Для того, щоб не «з'їдати» місце по боках від котла, підключення механічного регулятора передбачено зверху (на верхній площині). Вентилятор також може бути підключений як з боку (справа або зліва), так і фронтально, в нижні дверцята котла. Якщо ви вирішили придбати твердопаливний котел з автоматикою, то для підключення вентилятора в комплекті поставляється адаптер, який захистить вентилятор від пилу і трісок, які можуть падати на нього зверху.
Димар виведений горизонтально тому і має шибер для регулювання тяги, необхідної для правильної роботи котла.
Товщина котельні сталі та теплообмінника 5 мм забезпечує роботу котла протягом 12-15 років.
Колосники, які застосовуються в даній моделі, виготовлені з товстого чавуну, дозволяє безпечно використовувати в якості палива висококалорійне вугілля.
Завдяки великим завантажувальним дверцятам в котел можна завантажувати поліна великого діаметра. Для тих, хто планує використовувати для опалення вугілля, завантажувальні двері виконані під нахилом. Це зроблено для того, щоб вугілля було зручно засипати. Топка великого обсягу дозволить горіти одній закладці дров протягом 5-6 годин. На вугіллі ж ця модель зможе працювати протягом 10-12 годин.
Завдяки зручному доступу до теплообмінника і його великому діаметру ходів котел чиститься дуже легко, і це не займає багато часу. Для зручності чищення в зольний ящик передбачений лоток для збору золи.

Переваги:

Комплектація
Комплект поставки включає в себе:
* - у випадку комплектації з автоматикою та вентилятором.
** - зображення, схеми та відтінок котла на сайті може відрізнятися від реального. Принципові моменти прохання уточнювати у менеджера.
Габарити:
| B, | мм - | 510 |
| H, | мм - | 910 |
| H1, | мм - | 690 |
| H2, | мм - | 224 |
| L, | мм - | 930 |

Як замовити:
Доставка
Доставка замовлень здійснюється по всій території України.
Відправка замовлень здійснюється у термін від 1 до 3 днів від дати підтвердження замовлення, при наявності товару на складі.
Способи доставки:







| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Kraft |
| Страна производитель | Украина |
| Мощность номинальная | 20 кВт |
| Теплоноситель | Вода |
| Тип котла | Классический |
| Вид топлива | Твердое |
| Виды твердого топлива | Антрацит, Брикеты, Дрова, Каменный уголь |
| Автоматическая подача топлива | Нет |
| Коэффициент полезного действия | 86 % |
| Способ установки | Напольный |
| Тип топки | Закрытая |
| Объем воды в котле | 51 л |
| Материал теплообменника | Сталь |
| Способ отвода отработанных газов | Дымоход |
| Площадь обогрева | 200 кв.м |
| Цвет | Красный |
| Вес | 155 кг |
| Состояние | Новое |
| Управление | Автоматическое |
| Толщина стали | 5 мм |
| Габаритные и присоединительные размеры | |
| Высота | 910 мм |
| Ширина | 510 мм |
| Глубина | 930 мм |
| Диаметр дымохода | 160 мм |