





33 700 ₴
Твердопаливний котел традиційного горіння Kraft Серії E - 12 кВт
Економічний котел традиційного горіння KRAFT серії E — це недорогий універсальний котел, що працює на будь-якому твердому паливі. Вони виробляються зі сталі завтовшки 5 мм. Водночас застосовуються котлова сталь марки – 09Г2С (європейський аналог P265GН). Час горіння на одному завантаженні дров становить до 6 годин, на вугілля цей показник може досягати 10-12 годин. Для досягнення максимального часу горіння важливо правильно підібрати котел і змонтувати його. Збільшити час горіння та ККД можна завдяки ввімкненню в систему акумулювальної ємності.

Котли Kraft серії E можуть обігрівати приміщення площею від 60 до 240 м кв.
|
Параметри |
Ед. изм. |
E12 |
E16 |
E20 |
E24 |
|
Потужність |
кВт |
12 |
16 |
20 |
24 |
|
Орієнтовно опалювана площа |
м2 |
120 |
160 |
200 |
240 |
|
ККД |
% |
85 |
85 |
85 |
85 |
|
Площа поверхні теплообміну в котлі |
м2 |
1,3 |
1,7 |
2,0 |
2,3 |
|
Об'єм води в котлі |
л |
42 |
50 |
59 |
70 |
|
Маса котла без води |
кг |
130 |
145 |
157 |
172 |
|
Максимальна температура води |
°C |
58 |
58 |
58 |
58 |
|
Максимальна температура води |
°C |
90 |
90 |
90 |
90 |
|
Номінальний (максимальний) тиск води |
МПа |
0,15 |
0,15 |
0,15 |
0,15 |
|
Випробувальний тиск води, не бол |
МПа |
0,3 |
0,3 |
0,3 |
0,3 |
|
Споживання електроенергії (230 В, 50 Гц) |
Вт |
85 |
85 |
85 |
85 |
|
Діаметр патрубків "подачі" і "обратки" (Ду) |
мм |
40 |
40 |
40 |
40 |
|
Діаметр патрубка запобіжного клапана |
мм |
15 |
15 |
15 |
15 |
|
Параметри топки |
Ед. изм. |
E12 |
E16 |
E20 |
E24 |
|
Глибина топки |
мм |
305 |
405 |
405 |
505 |
|
Ширина топки |
мм |
260 |
260 |
260 |
260 |
|
Об'єм топки |
дм³ |
30 |
42 |
50 |
62 |
|
Висота завантажувальних дверцят |
мм |
155 |
155 |
155 |
155 |
|
Ширина завантажувальних дверцят |
мм |
220 |
220 |
220 |
220 |
|
Параметри димоходу |
Од. вим. |
E12 |
E16 |
E20 |
E24 |
|
Необхідна тяга димових газів |
Па |
23-35 |
23-35 |
23-35 |
23-35 |
|
Температура топкових газів на виході з котла |
°C |
100-180 |
100-180 |
100-180 |
100-180 |
|
Площа зрізу |
см2 |
154 |
154 |
201 |
201 |
|
Внутрішній діаметр |
мм |
140 |
140 |
160 |
160 |
|
Висота (мінімальна) |
м |
6 |
6 |
6 |
6 |

| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Kraft |
| Страна производитель | Украина |
| Автоматическая подача топлива | Нет |
| Вес | 130 кг |
| Вид топлива | Твердое |
| Виды твердого топлива | Солома, Дрова, Щепа, Опилки, Брикеты, Кора, Каменный уголь, Бурый уголь, Антрацит, Кокс, Торф, Горючие сланцы, Овес |
| Гарантийный срок | 36 мес |
| Количество загрузок топлива в сутки | 3 раз/сутки |
| Коэффициент полезного действия | 85 % |
| Материал теплообменника | Сталь |
| Мощность номинальная | 12 кВт |
| Назначение котла | Одноконтурный |
| Объем воды в котле | 42 л |
| Объем камеры сгорания | 30 л |
| Площадь обогрева | 120 кв.м |
| Регулирование мощности, до | 100 % |
| Регулирование мощности, от | 50 % |
| Состояние | Новое |
| Способ отвода отработанных газов | Дымоход |
| Способ установки | Напольный |
| Теплоноситель | Вода |
| Тип котла | Классический |
| Тип топки | Закрытая |
| Толщина стали | 5 мм |
| Управление | Автоматическое |
| Цвет | Красный |
| Габаритные и присоединительные размеры | |
| Высота | 1040 мм |
| Глубина | 740 мм |
| Диаметр дымохода | 140 мм |
| Форма дымохода | Круглая |
| Ширина | 500 мм |
| Отопление | |
| Максимальная температура в режиме отопления | 90 град. |
| Максимальное рабочее давление системы отопления | 3 бар |
| Минимальная температура в режиме отопления | 58 град. |
| Минимальное рабочее давление системы отопления | 1.5 бар |
| Пользовательские характеристики | |
| Вид котла | Твердотопливный |
| Мощность номинальная (кВт) | 12 |