






14 800 ₴
Прометей Економ - це доступне і зручне рішення для опалення вашого будинку з використанням твердого палива. Ці котли забезпечують тривалість горіння до 8 годин на одному завантаженні. Вони оснащені водонаповненими колосниками, що значно підвищує коефіцієнт корисної дії (ККД).
Ці котли працюють з різними видами твердого палива, такими як антрацит, брикети, дрова, пелети, солома, торф і тирса.

Лінійка котлів Прометей Економ доступна в різних потужностях: 10, 12, 15, 18 кВт, що дозволяє вибрати оптимальний варіант для вашого будинку.


| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Прометей |
| Страна производитель | Украина |
| Гарантийный срок | 60 мес |
| Состояние | Новое |
| Цвет | Коричневый |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 70 кг |
| Высота | 700 мм |
| Глубина | 440 мм |
| Ширина | 380 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Автоматическая подача топлива | 0 |
| Виды твердого топлива | Антрацит, Брикеты, Бурый уголь, ДСП, Дрова, Каменный уголь, Кокс, Кора, МДФ, Опилки, Пеллеты, Солома, Стружка, Торф, Шелуха зерновых, Щепа |
| Коэффициент полезного действия | 85 % |
| Материал теплообменника | Сталь |
| Мощность номинальная | 18 кВт |
| Мощность номинальная (кВт) | 10 |
| Объем воды в котле | 28 |
| Объем камеры сгорания | 31 л |
| Регулирование мощности, до | 100 |
| Регулирование мощности, от | 5 % |
| Способ отвода отработанных газов | Дымоход |
| Способ установки | Напольный |
| Теплоноситель | Вода |
| Тип котла | Длительного горения |
| Тип топки | Закрытая |
| Толщина стали | 3 |
| Управление | Механическое |
| Габаритные и присоединительные размеры | |
| Диаметр дымохода | 132 |
| Форма дымохода | Круглая |