









47 500 ₴
45 500 ₴
Утепленні промисловi котли тривалого горіння шахтного типу Zubr Pro 10-40 кВт

Котел Зубр Про виробляється в потужностях 10,12,15,18, 20, 25,30, 40 кВт. Сконструйований на базі шахтного котла Холмова.
Котел має дві зони горіння та трьохходовий теплообмінник пластинчатого типу. Це ефективний та надійний спосіб опалення Вашого будинку.
Завдяки своїй конструкції з трьома каналами для проходу гарячого газу, котел має максимально високий ККД. Заслінка зміни прямотоку знаходиться над теплообмінником і регулюється за допомогою важеля. Вона служить для розпалювання котла. При розпалі, треба перевести заслінку на пряму тягу, і тоді котлу буде легше прогріти димар, щоб пішла тяга. При опущеній заслінці котел працює на повну потужність на три ходи.
Працює на всіх різновидах палива: на дровах, пеллетах, брикетах, тирсі та вугіллі.
Котел забезпечений теплозахистом, велика частина тепла, що виробляється, не йде в атмосферу, а передає енергію у воду опалювального контуру не зменшуючи корисний вихід енергоресурсу. Завдяки декоративному кожуху з сучасним теплоізоляційним матеріалом, котел має підвищений ККД і приємний зовнішній вигляд.
Котли шахтного типу, вироблених на цій фірмі, виконують за технологією креслень Холмова та мають серійне виробництво. Тому котел Zubr має унікальний серійний номер.




Переваги шахтного котла Холмова Zubr Pro:
Споживачі можуть придбати базову версію, що передбачає стандартну комплектацію або розширену.
Базова комплектація:
Замовляйте котел із трьохходовим теплообмінником та забезпечте власний комфорт та тепло в будинку на довгі роки. Зубр Про – це не тільки реальна можливість заощаджевати на опаленні вже зараз, але й отримувари тепло більш комфортно.
Більше 13000 задоволених покупців.
Ресурс роботи котла - від 20 років.
Всі котли проходять передпродажну перевірку.
Весь товар в наявності. З цього відправка протягом 1 робочого дня.
Оплата і доставка будь - яким зручним способом.| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Зубр |
| Страна производитель | Украина |
| Мощность номинальная | 20 кВт |
| Теплоноситель | Вода |
| Тип котла | Промышленный |
| Виды твердого топлива | Солома, Дрова, Щепа, Опилки, Пеллеты, Брикеты, Кора, Каменный уголь, Бурый уголь, Антрацит, Торф |
| Коэффициент полезного действия | 95 % |
| Назначение котла | Одноконтурный |
| Способ установки | Напольный |
| Объем воды в котле | 80 л |
| Материал теплообменника | Сталь |
| Площадь обогрева | 200 кв.м |
| Вес | 250 кг |
| Гарантийный срок | 60 мес |
| Состояние | Новое |
| Толщина стали | 5 |
| Габаритные и присоединительные размеры | |
| Высота | 1100 мм |
| Ширина | 540 мм |
| Глубина | 890 мм |
| Форма дымохода | Круглая |