









44 500 ₴
42 500 ₴
Утепленні промисловi котли тривалого горіння шахтного типу Zubr Pro 10-40 кВт

Котел Зубр Про виробляється в потужностях 10,12,15,18, 20, 25,30, 40 кВт. Сконструйований на базі шахтного котла Холмова.
Котел має дві зони горіння та трьохходовий теплообмінник пластинчатого типу. Це ефективний та надійний спосіб опалення Вашого будинку.
Завдяки своїй конструкції з трьома каналами для проходу гарячого газу, котел має максимально високий ККД. Заслінка зміни прямотоку знаходиться над теплообмінником і регулюється за допомогою важеля. Вона служить для розпалювання котла. При розпалі, треба перевести заслінку на пряму тягу, і тоді котлу буде легше прогріти димар, щоб пішла тяга. При опущеній заслінці котел працює на повну потужність на три ходи.
Працює на всіх різновидах палива: на дровах, пеллетах, брикетах, тирсі та вугіллі.
Котел забезпечений теплозахистом, велика частина тепла, що виробляється, не йде в атмосферу, а передає енергію у воду опалювального контуру не зменшуючи корисний вихід енергоресурсу. Завдяки декоративному кожуху з сучасним теплоізоляційним матеріалом, котел має підвищений ККД і приємний зовнішній вигляд.
Котли шахтного типу, вироблених на цій фірмі, виконують за технологією креслень Холмова та мають серійне виробництво. Тому котел Zubr має унікальний серійний номер.




Переваги шахтного котла Холмова Zubr Pro:
Споживачі можуть придбати базову версію, що передбачає стандартну комплектацію або розширену.
Базова комплектація:
Замовляйте котел із трьохходовим теплообмінником та забезпечте власний комфорт та тепло в будинку на довгі роки. Зубр Про – це не тільки реальна можливість заощаджевати на опаленні вже зараз, але й отримувари тепло більш комфортно.
Більше 13000 задоволених покупців.
Ресурс роботи котла - від 20 років.
Всі котли проходять передпродажну перевірку.
Весь товар в наявності. З цього відправка протягом 1 робочого дня.
Оплата і доставка будь - яким зручним способом.| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Зубр |
| Страна производитель | Украина |
| Состояние | Новое |
| Гарантийный срок | 60 мес |
| Теплоноситель | Вода |
| Площадь обогрева | 120 |
| Тип котла | Промышленный |
| Толщина стали | 5 |
| Коэффициент полезного действия | 95 % |
| Виды твердого топлива | Антрацит, Брикеты, Бурый уголь, Дрова, Каменный уголь, Кора, Опилки, Пеллеты, Солома, Торф, Щепа |
| Мощность номинальная | 12 кВт |
| Назначение котла | Одноконтурный |
| Способ установки | Напольный |
| Материал теплообменника | Сталь |
| Вес | 205 кг |
| Объем воды в котле | 55 |
| Габаритные и присоединительные размеры | |
| Высота | 1100 мм |
| Ширина | 440 мм |
| Глубина | 860 мм |
| Форма дымохода | Круглая |
| Пользовательские характеристики | |
| Мощность номинальная (кВт) | 12 |