









15 800 ₴

Номінальна теплова потужність 14 кВт
Відтоплена площа 140 м2
КПД не менше 83%
Діаметр виходу 130 мм
Об' єм палива, яке завантажується 83 л
Маса не більше 85 кілограмів
Габаритні розміри:
Довжина 450 мм
Ширина 430 мм
Висота 850 мм
Габаритні розміри топки:
Глибина 333м
Ширина 315мм
Висота 680 мм
Габарити дверцята 315*230 мм
Товщина теплообмінника 4 мм Ст3, можливість з'єднання автоматики і тену. Є вихід під клапан для скинення надлишкового тиску також під терморегулятор є варкова поверхня
Наш котел підходить під різні варіації системи вашого опалення

Понад 13000 задоволених покупців.
Ресурс роботи котла – від 10 років.
Усі котли проходять передпродажну перевірку.
Весь товар є в наявності. Тому відправка протягом 1 робочого дня.
Оплата та доставка - будь-яким зручним способом.
Доставка замовлень здійснюється по всій території України. Відправлення замовлень провадиться в строк від 1 до 3 днів від дати підтвердження замовлення, за наявності товару на складі.
Товар поставляється за передоплатою, або на умовах оплати післяплатою. Тобто оплата проводиться після отримання товару. Поштові послуги з переказу платежу (відсоток перевізника за доставку грошей від покупця продавцю) клієнт оплачує додатково. Вартість переказу післяплати 2% від суми.
Якщо відкривши оплачену посилку, Ви виявили, що замовлені товари Вам не підходять, ви можете повернути або обміняти їх.
― Самовивіз
― Доставка кур'єром
― НОВА ПОШТА
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Сварог |
| Страна производитель | Украина |
| Вес | 85 кг |
| Количество теплообменников | 2 шт |
| Коэффициент полезного действия | 83 % |
| Материал теплообменника | Сталь |
| Мощность номинальная | 14 кВт |
| Назначение котла | Одноконтурный |
| Площадь обогрева | 140 кв.м |
| Цвет | Красный |
| Толщина стали | 4 |
| Габаритные и присоединительные размеры | |
| Высота | 850 мм |
| Глубина | 450 мм |
| Диаметр дымохода | 130 мм |
| Ширина | 430 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| С плитой | комфорка |
Получите эту позицию бесплатно при покупке «(14кВт, плита) Котел классический 4 м сталь Сварог»