







13 200 ₴

Твердопаливний котел Сварог – недорогий варіант забезпечення опалення у приміщеннях різних типів. Пристрій використовується як у житлових, так і складських приміщеннях, теплицях і не тільки. Як основний матеріал виробник використовує надійну і міцну сталь, завтовшки 4 мм. Потужність цієї лінійки моделей Сварог становить: 10, 12, 14, 16, 20 кВт. Як матеріал для колосників використовується чавун. Після експлуатації легко чистити.

Переваги товару:

Котел пропонується за низькими цінами з можливістю замовлення до будь-якої точки України. З питань, що виникають, завжди можна звертатися до нашого менеджера.
|
Потужність котла Сварог |
10 кВт |
12 кВт |
14 кВт |
16 кВт |
20 кВт |
|
Площа обігріву, кв.м |
100 |
120 |
140 |
160 |
200 |
|
Товщина сталі, мм |
4 |
4 |
4 |
4 |
4 |
|
Теплоносій |
Вода |
||||
|
Тип котла |
Класичний |
||||
|
Вид пального |
Тверде |
||||
|
Види твердого палива |
Дрова, Кам'яне вугілля, Антрацит |
||||
|
ККД,% |
83 |
83 |
83 |
83 |
83 |
|
Призначення котла |
Одноконтурний |
||||
|
Тип топки |
Закрита |
||||
|
Об'єм води в котлі, л |
44 |
58 |
66 |
75 |
123 |
|
Матеріал теплообмінника |
Сталь |
||||
|
Кількість теплообмінників, шт |
2 |
2 |
2 |
2 |
2 |
|
Спосіб відведення відпрацьованих газів |
Димар |
||||
|
Діаметр димоходу Ø, мм |
130 |
130 |
130 |
130 |
130 |
|
Форма димаря |
Кругла |
||||
|
Об'єм завантаженого палива , л |
50 |
52 |
64 |
74 |
99 |
|
Споживання палива, кг/год |
1,4 |
1,1 |
2 |
2,48 |
3 |
|
Управління |
Механічне |
||||
|
Вхід в систему опалення |
2" |
2" |
2" |
2" |
2" |
|
Повернення з системи опалення |
2" |
2" |
2" |
2" |
2" |
|
Мін. температура в режимі опалення, °C |
58 |
58 |
58 |
58 |
58 |
|
Макс. температура в режимі опалення, °C |
90 |
90 |
90 |
90 |
90 |
|
Мінімальний робочий тиск системи опалення, бар |
0,8 |
0,8 |
0,8 |
0,8 |
0,8 |
|
Максимальний робочий тиск системи опалення, бар |
2 |
2 |
2 |
2 |
2 |
|
Об'єм топки котла, дм3 |
53 |
58 |
71 |
79 |
140 |
|
Висота топки , мм |
500 |
557 |
680 |
725 |
780 |
|
Ширина топки, мм |
310 |
310 |
315 |
310 |
415 |
|
Глибина топки, мм |
320 |
320 |
320 |
320 |
433 |
|
Висота котла, мм |
790 |
850 |
920 |
1030 |
1050 |
|
Ширина котла, мм |
430 |
430 |
430 |
430 |
530 |
|
Глибина котла, мм |
500 |
500 |
500 |
500 |
600 |
|
Вага котла, кг |
75 |
88 |
95 |
103 |
130 |
|
Розміри завантажувального отвору , мм |
315*230 |
315*230 |
315*230 |
315*230 |
315*230 |
|
Спалювання палива на колосникових гратах |
Так |
||||
|
Захист від замерзання |
Так |
||||
|
Спалювання палива на охолоджуючих колосниках |
Так |
||||

Понад 13000 задоволених покупців.
Ресурс роботи котла – від 10 років.
Усі котли проходять передпродажну перевірку.
Весь товар є в наявності. Тому відправка протягом 1 робочого дня.
Оплата та доставка - будь-яким зручним способом.
Доставка замовлень здійснюється по всій території України. Відправлення замовлень провадиться в строк від 1 до 3 днів від дати підтвердження замовлення, за наявності товару на складі.
Товар поставляється за передоплатою, або на умовах оплати післяплатою. Тобто оплата проводиться після отримання товару. Поштові послуги з переказу платежу (відсоток перевізника за доставку грошей від покупця продавцю) клієнт оплачує додатково. Вартість переказу післяплати 2% від суми.
― Самовивіз
― Доставка кур'єром
― НОВА ПОШТА
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Сварог |
| Страна производитель | Украина |
| Мощность номинальная | 10 кВт |
| Теплоноситель | Вода |
| Регулирование мощности, от | 50 % |
| Регулирование мощности, до | 90 % |
| Тип котла | Классический |
| Вид топлива | Твердое |
| Виды твердого топлива | Антрацит, Дрова, Каменный уголь |
| Автоматическая подача топлива | Нет |
| Расход твердого топлива | 0.9 кг/час |
| Коэффициент полезного действия | 83 % |
| Назначение котла | Одноконтурный |
| Способ установки | Напольный |
| Тип топки | Закрытая |
| Объем камеры сгорания | 50 л |
| Объем воды в котле | 44 л |
| Материал теплообменника | Сталь |
| Количество теплообменников | 2 шт |
| Площадь обогрева | 100 кв.м |
| Цвет | Красный |
| Вес | 75 кг |
| Гарантийный срок | 36 мес |
| Состояние | Новое |
| Управление | Механическое |
| Толщина стали | 4 мм |
| Габаритные и присоединительные размеры | |
| Высота | 790 мм |
| Ширина | 430 мм |
| Глубина | 500 мм |
| Вход в систему отопления | 2" |
| Возврат из системы отопления | 2" |
| Диаметр дымохода | 130 мм |
| Форма дымохода | Круглая |
| Длина дымохода | 100 мм |
| Ширина дымохода | 100 |
| Пользовательские характеристики | |
| Мощность номинальная (кВт) | 10 |
Получите эту позицию бесплатно при покупке «(10 кВт) Котел классический 4 м сталь Сварог»