









20 500 ₴
Сталеві котли на твердому паливі Прометей Е (Еко). Особливістю даної моделі є велика та глибока топка та покращений теплообмінник для підвищення ККД. Є можливість встановлення турбіни, механічного терморегулятора, а також електричного ТЕНа, які допоможуть вам заощадити паливо та відповідно гроші.

Котел тривалого горіння Прометей Еко працює на всіх видах твердого палива - дрова, вугіллі, паливних брикетах. Тривалість горіння від 8 до 12 годин на одному завантаженні. Топка дозволяє завантажувати дрова від 45 до 55 см. Твердопаливний котел тривалого горіння Прометей Еко - бюджетне і зручне рішення для опалення Вашого будинку.
Пристрій працює на всіх видах твердого палива: антрацит, буре вугілля, брикети, дрова, кам'яне вугілля, кокс, кора, пелети, солома, торф, щеця, тирса.
Цей котел має бюджетне споживання палива і працює до 12-ти годин на одному завантаженні дров.

ДоставкаДоставка замовлень здійснюється по всій території України. Відправлення замовлень провадиться в строк від 1 до 3 днів від дати підтвердження замовлення, за наявності товару на складі.
Товар поставляється за передоплатою, або на умовах оплати післяплатою. Тобто оплата проводиться після отримання товару. Поштові послуги з переказу платежу (відсоток перевізника за доставку грошей від покупця продавцю) клієнт оплачує додатково. Вартість переказу післяплати 2% від суми.







| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Прометей |
| Страна производитель | Украина |
| Автоматическая подача топлива | Нет |
| Вес | 115 кг |
| Вид топлива | Твердое |
| Виды твердого топлива | Опилки, Кокс, Шелуха зерновых, Торф, ДСП, Пеллеты, Каменный уголь, Бурый уголь, Кора, Щепа, Дрова, Брикеты, Антрацит, Солома, Стружка, МДФ |
| Гарантийный срок | 60 мес |
| Коэффициент полезного действия | 89 % |
| Материал теплообменника | Сталь |
| Мощность номинальная | 20 кВт |
| Объем воды в котле | 46 л |
| Объем камеры сгорания | 59 л |
| Площадь обогрева | 200 кв.м |
| Регулирование мощности, до | 100 % |
| Регулирование мощности, от | 5 % |
| Состояние | Новое |
| Способ отвода отработанных газов | Дымоход |
| Способ установки | Напольный |
| Теплоноситель | Вода |
| Тип котла | Длительного горения |
| Толщина стали | 4 мм |
| Управление | Механическое |
| Цвет | Оранжевый |
| Габаритные и присоединительные размеры | |
| Высота | 830 мм |
| Глубина | 670 мм |
| Диаметр дымохода | 127 мм |
| Форма дымохода | Круглая |
| Ширина | 405 мм |