









13 900 ₴
Побутовий твердопаливний котел MaxiTerm потужністю 12 кВт призначений для теплопостачання всій видів приміщень – житлові будинки, виробничі будівлі, теплиці, господарські приміщення загальною площею до 100 кв. м.
Основне паливо для моделей котлів 12ПБ і 12 – це дрова та паливні брикети.
Особливості класичної серії котлів Макситерм:
Загальна вага котла 75 кг.
Об'єм води в котлі 30 літрів.
Тиск води в котлі 0,13 Мпа
Максимальна робоча температура води 90 град
Котли Макситерм відмінно працюють в системах опалення з примусовою і з природною циркуляцією теплоносія. Також котел на твердому паливі можна встановити в існуючу опалювальну систему і використовувати як основний або додатковий.
Макситерм Кантрі 12 кВт – котел класичного типу на твердому паливі, основне паливо – дрова.
|
Модель котла Макситерм |
Кантрі 12ПБ |
Кантрі 12 |
|
Потужність котла, кВт |
12 |
12 |
|
Площа опалення, кв.м. |
120 |
120 |
|
Наявність варильної поверхні |
з плитою |
без плити |
|
Тип котла |
класичний котел |
|
|
Матеріал котла |
сталь - 3 мм (внутрішня та зовнішня стінки) |
|
|
Тип палива |
дрова, вугілля, паливні брикети |
|
|
Коєфіцієнт корисної дїї (ККД) % |
75 |
75 |
|
Об'єм води в котлі, літр |
30 |
30 |
|
Робочий тиск в котлі, мПа |
1,3 |
1,3 |
|
Вихід димоходу |
прямокутний димохід |
|
|
Розмір димоходу, мм |
100x200 |
100x200 |
|
Об'єм топочної камери, літр |
30 |
30 |
|
Висота топочної камери, мм |
300 |
300 |
|
Ширина топочної камери, мм |
315 |
315 |
|
Глибина топочної камери, мм |
315 |
315 |
|
Тип колосників |
чавуні колосники |
|
|
Висота котла, мм |
710 |
710 |
|
Ширина котла, мм |
420 |
420 |
|
Глибина котла, мм |
570 |
570 |
|
Вага котла, кг |
75 |
75 |
|
Колекція |
Кантрі |
|
Як замовити:
Доставка
Доставка замовлень здійснюється по всій території України.
Відправка замовлень здійснюється у термін від 1 до 3 днів від дати підтвердження замовлення, при наявності товару на складі.
Способи доставки:












Побутовий твердопаливний котел MaxiTerm потужністю 12 кВт призначений для теплопостачання всій видів приміщень – житлові будинки, виробничі будівлі, теплиці, господарські приміщення загальною площею до 100 кв. м.
Основне паливо для моделей котлів 12ПБ і 12 – це дрова та паливні брикети.
Особливості класичної серії котлів Макситерм:
Загальна вага котла 75 кг.
Об'єм води в котлі 30 літрів.
Тиск води в котлі 0,13 Мпа
Максимальна робоча температура води 90 град
Котли Макситерм відмінно працюють в системах опалення з примусовою і з природною циркуляцією теплоносія. Також котел на твердому паливі можна встановити в існуючу опалювальну систему і використовувати як основний або додатковий.
Макситерм Кантрі 12 кВт – котел класичного типу на твердому паливі, основне паливо – дрова.
|
Модель котла Макситерм |
Кантрі 12ПБ |
Кантрі 12 |
|
Потужність котла, кВт |
12 |
12 |
|
Площа опалення, кв.м. |
120 |
120 |
|
Наявність варильної поверхні |
з плитою |
без плити |
|
Тип котла |
класичний котел |
|
|
Матеріал котла |
сталь - 3 мм (внутрішня та зовнішня стінки) |
|
|
Тип палива |
дрова, вугілля, паливні брикети |
|
|
Коєфіцієнт корисної дїї (ККД) % |
75 |
75 |
|
Об'єм води в котлі, літр |
30 |
30 |
|
Робочий тиск в котлі, мПа |
1,3 |
1,3 |
|
Вихід димоходу |
прямокутний димохід |
|
|
Розмір димоходу, мм |
100x200 |
100x200 |
|
Об'єм топочної камери, літр |
30 |
30 |
|
Висота топочної камери, мм |
300 |
300 |
|
Ширина топочної камери, мм |
315 |
315 |
|
Глибина топочної камери, мм |
315 |
315 |
|
Тип колосників |
чавуні колосники |
|
|
Висота котла, мм |
710 |
710 |
|
Ширина котла, мм |
420 |
420 |
|
Глибина котла, мм |
570 |
570 |
|
Вага котла, кг |
75 |
75 |
|
Колекція |
Кантрі |
|
Як замовити:
Доставка
Доставка замовлень здійснюється по всій території України.
Відправка замовлень здійснюється у термін від 1 до 3 днів від дати підтвердження замовлення, при наявності товару на складі.
Способи доставки:












| Основні | |
|---|---|
| Виробник | MaxiTerm |
| Країна виробник | Україна |
| Вид пального | Тверде |
| Потужність номінальна | 12 кВт |
| Площа обігріву | 100 кв.м |
| Стан | Новий |
| Тип котла | Класичний |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 755 мм |
| Глибина | 600 мм |
| Ширина | 450 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Можливість установки регулятора тяги | Так |
| Наявність варильної плити | Немає |
| Розмір топки (ВхШхГ), мм | 300х315х315 |
| Тип колосників | чавунні |
| Товщина металу, мм | 3 |
| Утеплення | Без утеплення |
| Користувальницькі характеристики | |
| Потужність номінальна (кВт) | 12 |