







33 350 ₴
Буржуй Універсал УДГ 16 кВт (4 мм) – твердопаливний котел тривалого горіння, виготовлений з високоякісної сталі товщиною 4 мм. Особливістю котлів серії Універсал є універсальність регулювання процесу горіння. Його можна регулювати в ручному, механічному або автоматичному режимі, для чого необхідно скористатися регулятором тяги або контролером з турбіною (дод. опція). Котел можна доукомплектувати електричним Теном.
Переваги:





Як замовити:
Доставка
Доставка замовлень здійснюється по всій території України.
Відправка замовлень здійснюється у термін від 1 до 3 днів від дати підтвердження замовлення, при наявності товару на складі.
Способи доставки:








| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Буржуй |
| Страна производитель | Украина |
| Вид топлива | Твердое |
| Коэффициент полезного действия | 92 % |
| Мощность номинальная | 16 кВт |
| Площадь обогрева | 160 кв.м |
| Состояние | Новое |
| Габаритные и присоединительные размеры | |
| Высота | 540 мм |
| Глубина | 1050 мм |
| Диаметр дымохода | 170 мм |
| Ширина | 730 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Мощность номинальная (кВт) | 16 |
| Толщина стали | 4 |