

20 600 ₴
Буржуй До-20 кВт – твердопаливний котел без плити, з виходом димоходу тому, виготовлений з високоякісної сталі товщиною 4 мм. Працює на всіх видах твердого палива: дрова, вугілля, тирса, брикети, обрізки гілок.
Переваги:




Як замовити:
Доставка
Доставка замовлень здійснюється по всій території України.
Відправка замовлень здійснюється у термін від 1 до 3 днів від дати підтвердження замовлення, при наявності товару на складі.
Способи доставки:

| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Буржуй |
| Страна производитель | Украина |
| Коэффициент полезного действия | 80 % |
| Состояние | Новое |
| Мощность номинальная | 20 кВт |
| Расход твердого топлива | 0.8 |
| Габаритные и присоединительные размеры | |
| Высота | 718 мм |
| Глубина | 560 мм |
| Диаметр дымохода | 150 мм |
| Ширина | 459 мм |
| Отопление | |
| Максимальная температура в режиме отопления | 90 град. |
| Минимальная температура в режиме отопления | 60 град. |
| Пользовательские характеристики | |
| Площадь обогрева | 200 |
| Расположение дымохода | назад |