








56 000 ₴
Котел «Енергія комфорт» 20 кВт дозволяє економити власні гроші і забути про кружляють голову рахунках за гаряче водопостачання та опалення. Система зроблена для звичайних людей, а тому освоювати професію кочегара для їх експлуатації зовсім не потрібно. Довга тривалість горіння дозволяє користувачам відчути підвищений комфорт в користуванні таким котлом.
Котли «Енергія ТТ», ціна на які залежить від ступеня їх потужності, обладнані автоматикою, яка регулює всі процеси тління необхідні комфорту. В експлуатації агрегат не поступається електричним або газовим бойлерам. Користувачу, крім того, що задати необхідну температуру більше нічого і робити не потрібно: повністю автоматизована система зробить всю операторську роботу самостійно.
Незважаючи на те, що виробництво котлів на твердому паливі від компанії «Енергія комфорт» орієнтоване на створення агрегатів, відрізняються простою конструкцією, ефективність моделей неймовірно висока. У ній не передбачено ніяких складних механічних вузлів для постачання палива. Також відсутня і закручена система газоходів. А на корпусі застосовано найменшу кількість зварювальних швів, завдяки чому підвищується надійність котла.






Доставка замовлень здійснюється по всій території України. Відправка замовлень здійснюється у термін від 1 до 3 днів від дати підтвердження замовлення, при наявності товару на складі.
Як замовити:
-Замовлення можна оформити через корзину на сайті
-Зателефонувавши за вказаними номерами на сайті
-Замовити зворотний безкоштовний дзвінок у формі на сайті
-Написати на вайбер
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Энергия Комфорт |
| Страна производитель | Украина |
| Мощность номинальная | 20 кВт |
| Теплоноситель | Вода |
| Тип котла | Длительного горения |
| Вид топлива | Твердое |
| Виды твердого топлива | Дрова, Щепа, Опилки, Брикеты, Кора, Каменный уголь, Бурый уголь, Антрацит, Кокс, Торф |
| Коэффициент полезного действия | 80 % |
| Назначение котла | Одноконтурный |
| Способ установки | Напольный |
| Тип топки | Закрытая |
| Объем камеры сгорания | 270 л |
| Количество загрузок топлива в сутки | 2 раз/сутки |
| Объем воды в котле | 35 л |
| Материал теплообменника | Сталь |
| Способ отвода отработанных газов | Дымоход |
| Минимальная температура дымовых газов | 100 град. |
| Максимальная температура дымовых газов | 180 град. |
| Площадь обогрева | 200 кв.м |
| Вес | 240 кг |
| Гарантийный срок | 36 мес |
| Состояние | Новое |
| Толщина стали | 4 мм |
| Габаритные и присоединительные размеры | |
| Высота | 1550 мм |
| Ширина | 630 мм |
| Глубина | 990 мм |
| Диаметр дымохода | 160 мм |
| Форма дымохода | Круглая |
| Пользовательские характеристики | |
| Бренд | Энергия Комфорт |
| Мощность номинальная (кВт) | 20, 200 |