








45 000 ₴
Котел тривалого горіння «Енергія» 15 кВт – це твердопаливні універсальне обладнання з підвищеним показником якості, надійності. Універсальна система здатна працювати майже на будь-яких варіантах твердого палива: паливні брикети, хмиз, вологість якого не перевищує 20 відсотків, а також будь-які марки вугілля.
Котел «Енергія ТТ» (15 кВт) володіє винятковою конструкцією, яка дозволяє доповідати пальне в період роботи установки. Користувач може більше не розтрачувати завжди відсутню час на щоденне розтоплювання котла. «Енергія ТТ» - це безпечний, економічно вигідний і практичний опалювальний агрегат для обігріву складу, виробничої будівлі, дачного або житлового будинку площею до 150 метрів квадратних.
Кожен котел тривалого горіння «Енергія», 15 кВт зокрема, забезпечений електронною системою регулювання, так званої автоматикою. Вона являє собою маленький комп'ютер, контролюючий димосос і дозволяє вибирати бажану температуру теплоносія рідини (води).
Також в конструкції передбачений димосос – спеціальний вентилятор, що підтримує функціонування котла за допомогою сумірною постачання кисню в камеру спалювання. ККД установки становить 75-82%. При виконанні всіх рекомендацій і при максимально можливої завантаження установки вугіллям енергія буде підтримувати період перегорання протягом 20-25 діб. Середній і мінімальний час функціонування становить сім-вісім днів і дві-три добу відповідно. При закладці котла деревиною середній результат роботи буде варіювати від восьми годин до однієї доби.
Котел «Енергія ТТ» (потужність 15 кВт) зроблений з трьохміліметрової котельні сертифікованої сталі. Виробник на корпус конструкції надає п'ятирічну гарантію, а на автоматику він дає два роки гарантійного строку.
Якщо користувач хоче, щоб котел забезпечив йому і гаряче водопостачання для побутових потреб, то йому слід під'єднати до «Енергії ТТ» бойлер непрямого нагріву. Всі агрегати цієї серії сконструйовані для систем з примусовою і природною циркуляцією.
В котлах «Енергія комфорт» процес горіння кардинальним чином відрізняється від інших варіантів твердопаливних опалювальних приладів. «Енергія» не допускає перевитрат пального або загоряння всій закладеної маси, тоді як для звичайного котла це стандарт.




Доставка замовлень здійснюється по всій території України. Відправка замовлень здійснюється у термін від 1 до 3 днів від дати підтвердження замовлення, при наявності товару на складі.
Як замовити:
-Замовлення можна оформити через корзину на сайті
-Зателефонувавши за вказаними номерами на сайті
-Замовити зворотний безкоштовний дзвінок у формі на сайті
-Написати на вайбер


| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Энергия Комфорт |
| Страна производитель | Украина |
| Вес | 150 кг |
| Вид топлива | Твердое |
| Виды твердого топлива | Опилки, Кокс, Торф, Каменный уголь, Бурый уголь, Кора, Щепа, Дрова, Брикеты, Антрацит |
| Гарантийный срок | 36 мес |
| Количество загрузок топлива в сутки | 2 раз/сутки |
| Коэффициент полезного действия | 80 % |
| Максимальная температура дымовых газов | 180 град. |
| Материал теплообменника | Сталь |
| Минимальная температура дымовых газов | 100 град. |
| Мощность номинальная | 15 кВт |
| Назначение котла | Одноконтурный |
| Объем воды в котле | 27 л |
| Объем камеры сгорания | 120 л |
| Площадь обогрева | 150 кв.м |
| Состояние | Новое |
| Способ отвода отработанных газов | Дымоход |
| Способ установки | Напольный |
| Теплоноситель | Вода |
| Тип котла | Длительного горения |
| Тип топки | Закрытая |
| Толщина стали | 4 мм |
| Габаритные и присоединительные размеры | |
| Высота | 1350 мм |
| Глубина | 780 мм |
| Диаметр дымохода | 160 мм |
| Форма дымохода | Круглая |
| Ширина | 500 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Мощность номинальная (кВт) | 15 |