








35 000 ₴
Твердопаливні котли «Енергія ТТ» 10 кВт – це відмінна заміна дорогого газового обладнання, оскільки одна загрузка палива дозволяє їм функціонувати близько 20 діб. Такий агрегат дає можливість повністю відмовитися від дорогого центрального опалення і почати економити власні гроші. Цьому пристрою немає рівних по комфорту в експлуатації. Процес обслуговування всієї системи прискорює верхня зручна завантаження. Завдяки сучасній автоматиці користувач може виставити комфортну і прийнятну для нього температуру. Оператор може виставити на датчику показник навіть в 65 градусів, і автоматика самостійно буде його підтримувати.
Давно в минулому залишилися твердопаливні некеровані опалювальні системи. Котли «Енергія ТТ», потужність яких становить 10 кВт, дали початок новій ері безпечного, економічного та керованого опалення. Цим конструкціям не потрібна регулярна прибирання. У них інтегрована система часткового самоочищення, тому пристрій чиститься самостійно, а людська допомога йому необхідна всього один раз в дві або три тижні.
Завдяки своїй універсальності котли «Енергія Комфорт» здатні працювати на самих різних варіантах палива: корі, брикетах, вугіллі, тирсі, дровах і так далі. Найбільшою калорійністю має вугілля, тому він продукує тепло в максимальній кількості. На ньому обладнання від компанії «Енергія комфорт» з потужністю 10 кВт може працювати від трьох до дев'яти діб. Тривалість функціонування збільшиться під час плюсових температур і період активності установки в цей час може сягати 20 днів.
Якщо користувач вирішив котел «Енергія ТТ» купити, щоб в якості горючого матеріалу використовувати дрова або брикети, то тривалість горіння скоротиться до однієї доби. Застосована компанією технологія нижнього горіння в значній мірі знизить витрати на опалення, а також забезпечить можливість доповідати паливо в процесі функціонування пристрою.
Завдяки цьому котел без згасання буде функціонувати весь опалювальний сезон. Оператору необхідно виконувати лише одну функцію: стежити за кількістю пального і своєчасно його доповідати. «Енергія ТТ» купити вигідно ще з однієї причини: вони здатні повністю забезпечити користувача гарячою водою. Необхідно лише підключити бойлер непрямого нагрівання.





Доставка замовлень здійснюється по всій території України. Відправка замовлень здійснюється у термін від 1 до 3 днів від дати підтвердження замовлення, при наявності товару на складі.
Як замовити:
-Замовлення можна оформити через корзину на сайті
-Зателефонувавши за вказаними номерами на сайті
-Замовити зворотний безкоштовний дзвінок у формі на сайті
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Энергия Комфорт |
| Страна производитель | Украина |
| Вес | 100 кг |
| Вид топлива | Твердое |
| Виды твердого топлива | Опилки, Кокс, Торф, Каменный уголь, Бурый уголь, Кора, Щепа, Дрова, Брикеты, Антрацит |
| Гарантийный срок | 36 мес |
| Количество загрузок топлива в сутки | 2 раз/сутки |
| Коэффициент полезного действия | 80 % |
| Максимальная температура дымовых газов | 180 град. |
| Материал теплообменника | Сталь |
| Минимальная температура дымовых газов | 100 град. |
| Мощность номинальная | 10 кВт |
| Назначение котла | Одноконтурный |
| Объем воды в котле | 15 л |
| Объем камеры сгорания | 70 л |
| Площадь обогрева | 100 кв.м |
| Состояние | Новое |
| Способ отвода отработанных газов | Дымоход |
| Способ установки | Напольный |
| Теплоноситель | Вода |
| Тип котла | Длительного горения |
| Тип топки | Закрытая |
| Толщина стали | 4 мм |
| Габаритные и присоединительные размеры | |
| Высота | 800 мм |
| Глубина | 600 мм |
| Диаметр дымохода | 160 мм |
| Форма дымохода | Круглая |
| Ширина | 500 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Мощность номинальная (кВт) | 10 |