









33 300 ₴
Переваги котла Бізон М Классік Плюс включають надійність в роботі. Корпус виконаний з високоякісної котельної сталі з молотковим покриттям товщиною 4 мм, 5 мм і 6 мм, а також точне зварювання швів, що гарантує довгий термін служби котла. Виробник надає гарантію на котел тривалістю 5 років, а очікуваний термін експлуатації перевищує 15 років. Котел має високу практичність і може експлуатуватися з різними видами твердого палива, такими як дрова, паливні брикети, кам'яне вугілля. Завдяки великій камері, котел може працювати на одному завантаженні палива протягом 6 до 12 годин, забезпечуючи стабільне опалення протягом тривалого періоду.


Більше 13000 задоволених покупців.
Ресурс роботи котла - від 20 років.
Всі котли проходять передпродажну перевірку.
Весь товар в наявності. З цього відправка протягом 1 робочого дня.
Оплата і доставка будь - яким зручним способом.




| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Bizon |
| Страна производитель | Украина |
| Мощность номинальная | 14 кВт |
| Теплоноситель | Вода |
| Тип котла | Длительного горения |
| Вид топлива | Твердое |
| Виды твердого топлива | Дрова, Брикеты, Кора, Каменный уголь, Бурый уголь, Антрацит, Кокс, Торф |
| Коэффициент полезного действия | 85 % |
| Способ установки | Напольный |
| Количество загрузок топлива в сутки | 2 раз/сутки |
| Материал теплообменника | Сталь |
| Количество теплообменников | 2 шт |
| Способ отвода отработанных газов | Дымоход |
| Минимальная температура дымовых газов | 100 град. |
| Максимальная температура дымовых газов | 180 град. |
| Цвет | Оранжевый |
| Гарантийный срок | 36 мес |
| Состояние | Новое |
| Габаритные и присоединительные размеры | |
| Высота | 1050 мм |
| Ширина | 500 мм |
| Глубина | 660 мм |
| Диаметр дымохода | 160 мм |
| Форма дымохода | Круглая |
| Пользовательские характеристики | |
| Толщина стали | 5 |
| Мощность номинальная (кВт) | 10 |
| Площадь обогрева | 140 |