








195 600 ₴
NEUS Joker (Джокер) – сама остання розробка заводу твердопаливних котлів NEUS. Розроблена для опалення житлових, виробничих, комерційних, державних споруд, де є індивідуальна система опалення (примусова або гравітаційна). Відрізняється особливо великою площею теплосьема, за рахунок 3-х ходового теплообмінника. Робота на одному завантаженні паливо 18-20 годин. Паливо можна використовувати з вологістю не більше 50%. Ідеально підходить для використання такого палива як великої порізки дрова, брикети, кусковий торф і вугілля різних фракцій.

Технічні характеристики котлів NEUS-Джокер (15-36 кВт)
|
Параметр |
Од. виміру |
Норма для котла NEUS-Джокер |
|||||||||
|
Номінальна теплопродуктивність (потужність) котла |
кВт |
40 |
50 |
60 |
75 |
98 |
120 |
150 |
200 |
250 |
|
|
Орієнтовна опалювальна площа |
м2 |
400 |
500 |
600 |
750 |
980 |
1200 |
1500 |
2000 |
2500 |
|
|
Площа поверхні теплообміну в котлі |
м2 |
3,9 |
4,3 |
5,1 |
5,7 |
8,0 |
8,6 |
9,5 |
13,3 |
17,5 |
|
|
Коефіцієнт корисної дії (паливо: кам'яне вугілля), не менше |
% |
86 |
|||||||||
|
Розміри топки |
глибина |
мм |
640 |
680 |
730 |
830 |
880 |
950 |
1050 |
1200 |
1360 |
|
ширина |
мм |
400 |
400 |
470 |
470 |
640 |
640 |
640 |
840 |
1040 |
|
|
висота |
мм |
700 |
760 |
760 |
760 |
820 |
820 |
820 |
800 |
800 |
|
|
об'єм |
дм3 |
179 |
206 |
260 |
296 |
461 |
498 |
551 |
806 |
1131 |
|
|
Водяна ємність котла |
л |
160 |
175 |
195 |
215 |
300 |
320 |
345 |
445 |
560 |
|
|
Маса котла без води |
кг |
465 |
510 |
520 |
670 |
950 |
1000 |
1080 |
1420 |
1750 |
|
|
Необхідна тяга топочних газів |
Па |
23-30 |
|||||||||
|
Температура топочних газів на виході з котла |
°C |
100-180 |
|||||||||
|
Рекомендована мінімальна температура води |
°C |
58 |
|||||||||
|
Максимальна температура води |
°C |
85 |
|||||||||
|
Номінальний (максимальний робочий) тиск води |
МПа |
0,15 |
0,20 |
||||||||
|
Випробувальний тиск води, не більше |
МПа |
0,30 |
|||||||||
|
Споживання електроенергії (контролер + вентилятор) (230 В, 50 Гц), не більше |
Вт |
85 |
105 |
160 |
160 |
175 |
175 |
205 |
205 |
205 |
|
|
Габаритні розміри котла |
B |
мм |
585 |
585 |
650 |
650 |
865 |
865 |
865 |
1065 |
1265 |
|
H |
1870 |
1955 |
1955 |
1955 |
2125 |
2125 |
2155 |
2155 |
2155 |
||
|
H1 |
1650 |
1700 |
1700 |
1700 |
1900 |
1900 |
1900 |
1900 |
1900 |
||
|
H2 |
1467 |
1517 |
1514 |
1515 |
1685 |
1685 |
1685 |
1660 |
1660 |
||
|
H3 |
266 |
268 |
266 |
238 |
258 |
265 |
265 |
278 |
278 |
||
|
L |
1250 |
1290 |
1340 |
1440 |
1520 |
1590 |
1690 |
1930 |
2130 |
||
|
L1 |
940 |
980 |
1030 |
1130 |
1200 |
1270 |
1370 |
1570 |
1730 |
||
|
Розміри завантажувальних дверцят |
висота |
мм |
270 |
270 |
270 |
270 |
295 |
295 |
295 |
295 |
295 |
|
ширина |
мм |
400 |
400 |
400 |
400 |
500 |
500 |
500 |
650 |
700 |
|
|
Приєднувальні (зовнішній діаметр) розміри борова |
мм |
178 |
219 |
245 |
245 |
298 |
298 |
298 |
348 |
398 |
|
|
Діаметр патрубків прямої і зворотної мережної води (Ду) |
мм |
50 |
50 |
50 |
65 |
65 |
80 |
80 |
100 |
100 |
|
|
Рекомендовані параметри димоходу |
площа перерізу |
см2 |
248 |
377 |
452 |
452 |
660 |
660 |
660 |
908 |
1194 |
|
внутрішній діаметр |
мм |
180 |
220 |
250 |
250 |
300 |
300 |
300 |
350 |
400 |
|
|
висота (мінімально допустима) |
м |
6 |
6 |
6 |
7 |
7 |
7 |
8 |
9 |
10 |
|
|
Діаметр штуцера під запобіжний клапан (Ду) |
мм |
15 |
20 |
20 |
20 |
25 |
25 |
50 |
50 |
50 |
|
|
Необхідна величина тиску спрацьовування запобіжного клапана |
МПа |
0,20 |
0,25 |
||||||||
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Neus |
| Страна производитель | Украина |
| Автоматическая подача топлива | Нет |
| Вес | 1100 кг |
| Виды твердого топлива | Опилки, Кокс, Каменный уголь, Бурый уголь, Кора, Щепа, Дрова, Брикеты, Антрацит |
| Гарантийный срок | 36 мес |
| Количество загрузок топлива в сутки | 2 раз/сутки |
| Количество теплообменников | 4 шт |
| Коэффициент полезного действия | 86 % |
| Максимальная температура дымовых газов | 180 град. |
| Материал теплообменника | Сталь |
| Минимальная температура дымовых газов | 100 град. |
| Мощность номинальная | 120 кВт |
| Назначение котла | Одноконтурный |
| Объем воды в котле | 320 л |
| Объем камеры сгорания | 498 л |
| Площадь обогрева | 1200 кв.м |
| Состояние | Новое |
| Способ отвода отработанных газов | Дымоход |
| Способ установки | Напольный |
| Теплоноситель | Вода |
| Тип топки | Закрытая |
| Толщина стали | 6 мм |
| Цвет | Синий |
| Габаритные и присоединительные размеры | |
| Возврат из системы отопления | 3" |
| Вход в систему отопления | 3" |
| Высота | 1900 мм |
| Глубина | 1590 мм |
| Диаметр дымохода | 300 мм |
| Форма дымохода | Круглая |
| Ширина | 865 мм |
| Электрические параметры | |
| Потребляемая мощность | 175 Вт |
| Пользовательские характеристики | |
| Мощность номинальная (кВт) | 120 |