








52 000 ₴
NEUS Joker (Джокер) – сама остання розробка заводу твердопаливних котлів NEUS. Розроблена для опалення житлових, виробничих, комерційних, державних споруд, де є індивідуальна система опалення (примусова або гравітаційна). Відрізняється особливо великою площею теплосьема, за рахунок 3-х ходового теплообмінника. Робота на одному завантаженні паливо 18-20 годин. Паливо можна використовувати з вологістю не більше 50%. Ідеально підходить для використання такого палива як великої порізки дрова, брикети, кусковий торф і вугілля різних фракцій.

Технічні характеристики котлів NEUS-Джокер (15-36 кВт)
|
Параметр |
Од. виміру |
Норма для котла NEUS-Джокер |
|||||
|
Номінальна теплопродуктивність (потужність) котла |
кВт |
15 |
19 |
24 |
27 |
36 |
|
|
Орієнтовна опалювальна площа |
м2 |
150 |
190 |
230 |
270 |
360 |
|
|
Площа поверхні теплообміну в котлі |
м2 |
1,7 |
2,2 |
2,4 |
2,7 |
3,3 |
|
|
Коефіцієнт корисної дії (паливо: кам'яне вугілля), не менше |
% |
86 |
|||||
|
Розміри топки |
глибина |
мм |
500 |
520 |
550 |
590 |
640 |
|
ширина |
мм |
320 |
320 |
320 |
360 |
360 |
|
|
висота |
мм |
440 |
540 |
590 |
590 |
640 |
|
|
об'єм |
дм3 |
70 |
89 |
103 |
125 |
147 |
|
|
Водяна ємність котла |
л |
88 |
98 |
107 |
117 |
142 |
|
|
Маса котла без води |
кг |
290 |
300 |
340 |
375 |
425 |
|
|
Необхідна тяга топочних газів |
Па |
23-30 |
|||||
|
Температура топочних газів на виході з котла |
°C |
100-180 |
|||||
|
Рекомендована мінімальна температура води |
°C |
58 |
|||||
|
Максимальна температура води |
°C |
85 |
|||||
|
Номінальний (максимальний робочий) тиск води |
МПа |
0,15 |
|||||
|
Випробувальний тиск води, не більше |
МПа |
0,30 |
|||||
|
Споживання електроенергії (контролер + вентилятор) (230 В, 50 Гц), не більше |
Вт |
85 |
85 |
85 |
85 |
85 |
|
|
Габаритні розміри котла |
B |
мм |
500 |
500 |
500 |
540 |
540 |
|
H |
1450 |
1550 |
1645 |
1645 |
1770 |
||
|
H1 |
1230 |
1330 |
1425 |
1425 |
1550 |
||
|
H2 |
1051 |
1151 |
1242 |
1243 |
1367 |
||
|
H3 |
265 |
265 |
265 |
265 |
265 |
||
|
L |
1080 |
1100 |
1130 |
1180 |
1230 |
||
|
L1 |
800 |
820 |
850 |
890 |
940 |
||
|
Розміри завантажувальних дверцят |
висота |
мм |
265 |
265 |
265 |
265 |
265 |
|
ширина |
мм |
320 |
320 |
320 |
360 |
360 |
|
|
Приєднувальні (зовнішній діаметр) розміри борова |
мм |
159 |
159 |
159 |
178 |
178 |
|
|
Діаметр патрубків прямої і зворотної мережної води (Ду) |
мм |
40 |
50 |
50 |
50 |
50 |
|
|
Рекомендовані параметри димоходу |
площа перерізу |
см2 |
201 |
201 |
201 |
248 |
248 |
|
внутрішній діаметр |
мм |
160 |
160 |
160 |
180 |
180 |
|
|
висота (мінімально допустима) |
м |
5 |
5 |
5 |
5 |
6 |
|
|
Діаметр штуцера під запобіжний клапан (Ду) |
мм |
15 |
15 |
15 |
15 |
15 |
|
|
Необхідна величина тиску спрацьовування запобіжного клапана |
МПа |
0,20 |
|||||
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Neus |
| Страна производитель | Украина |
| Автоматическая подача топлива | Нет |
| Вес | 330 кг |
| Виды твердого топлива | Опилки, Кокс, Каменный уголь, Бурый уголь, Кора, Щепа, Дрова, Брикеты, Антрацит |
| Гарантийный срок | 36 мес |
| Количество загрузок топлива в сутки | 2 раз/сутки |
| Количество теплообменников | 4 шт |
| Коэффициент полезного действия | 86 % |
| Максимальная температура дымовых газов | 180 град. |
| Материал теплообменника | Сталь |
| Минимальная температура дымовых газов | 100 град. |
| Мощность номинальная | 19 кВт |
| Назначение котла | Одноконтурный |
| Объем воды в котле | 98 л |
| Объем камеры сгорания | 89 л |
| Площадь обогрева | 190 кв.м |
| Состояние | Новое |
| Способ отвода отработанных газов | Дымоход |
| Способ установки | Напольный |
| Теплоноситель | Вода |
| Тип топки | Закрытая |
| Толщина стали | 6 мм |
| Цвет | Синий |
| Габаритные и присоединительные размеры | |
| Возврат из системы отопления | 2" |
| Вход в систему отопления | 2" |
| Высота | 1330 мм |
| Глубина | 1100 мм |
| Диаметр дымохода | 160 мм |
| Форма дымохода | Круглая |
| Ширина | 500 мм |
| Электрические параметры | |
| Потребляемая мощность | 85 Вт |
| Пользовательские характеристики | |
| Мощность номинальная (кВт) | 19 |