



56 600 ₴
Котли NEUS МАЙН чудово підійдуть для опалювання побутових, а також технічних приміщень.
Дана модель, потужністю 12, 16,20,24,30 кВт,призначена для площ не більше 120 кв. метрів.
Класичний твердопаливний котел NEUS Майн є одним з найкращих варіантів на ринку у співвідношенні ціни та якості. Він має місткою топкою, яка дозволяє використовувати дрова довжиною понад півметра. Завдяки значній площею теплообміну досягається відмінний ККД.
В залежності від виду твердого палива котел потрібно завантажувати від 1 до 3 разів на добу. А з використанням механічного регулятора або автоматики в парі з вентилятором цей показник можна поліпшити.
Комфортні габарити котла дозволяють без зайвих зусиль розмістити в зручному для використання місці. Його експлуатація не вимагає спеціальних навичок.
Роботу котла NEUS Майн можна автоматизувати - автоматика в парі з вентилятором, які можна придбати додатково, забезпечують довгий горіння в автоматичному режимі - від 24 до 48 годин. При цьому користувачеві необхідно лише виставити бажану температуру і електроніка сама буде підтримувати її на потрібному рівні.

У комплект поставки входить:


| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Neus |
| Страна производитель | Украина |
| Автоматическая подача топлива | Нет |
| Вид топлива | Твердое |
| Виды твердого топлива | Дрова, Щепа, Опилки, Брикеты, Каменный уголь, Антрацит, Торф |
| Гарантийный срок | 36 мес |
| Количество загрузок топлива в сутки | 2 раз/сутки |
| Коэффициент полезного действия | 86 % |
| Максимальная температура дымовых газов | 180 град. |
| Материал теплообменника | Сталь |
| Минимальная температура дымовых газов | 100 град. |
| Мощность номинальная | 24 кВт |
| Регулирование мощности, до | 100 % |
| Регулирование мощности, от | 50 % |
| Состояние | Новое |
| Способ отвода отработанных газов | Дымоход |
| Способ установки | Напольный |
| Теплоноситель | Вода |
| Тип котла | Длительного горения |
| Управление | Механическое |
| Цвет | Синий |
| Габаритные и присоединительные размеры | |
| Возврат из системы отопления | 1 1/2" |
| Вход в систему отопления | 1 1/2" |
| Высота | 995 мм |
| Глубина | 980 мм |
| Диаметр дымохода | 160 мм |
| Форма дымохода | Круглая |
| Ширина | 455 мм |
| Дополнительные характеристики | |
| Подключение косвенного бойлера | Да |
| Пользовательские характеристики | |
| Мощность номинальная (кВт) | 12 |
| Площадь обогрева | 240 |
| Толщина стали | 4 |