








31 700 ₴
Твердопаливний котел тривалого горіння «Bizon Стандарт»

Котел представлений модельним рядом 14, 18, 22, 26 квт
Завантажувальна камера і теплообмінник-сталь 5 мм утеплений та обшитий для більшого ККД (коефіцієнт корисної дії)
В котлі 3 дверцята,
верхня - для чищення 2 поличного горизонтального теплообмінника середня - виконана під нахилом для зручного завантаження палива нижня - для чищення котла.
Всі двері регульовані закриваються ручкою - гачок (зручно і практично)
Комплектація: готел у зібраному вигляді, термометр, колосники, автоматика (турбіна і контролер)
Переваги:
| Потужність котла, кВт (max) | 10 | 14 | 18 | 22 | 26 | ||
| ККД котла, % | 86 | 86 | 86 | 86 | 86 | ||
| Розмір зазрузочного люка,мм | 250*260 | 250*260 | 250*260 | 250*260 | 250*260 | ||
| Висота котла | 1120 | 1230 | 1230 | 1230 | 1330 | ||
| Ширина котла | 480 | 540 | 540 | 540 | 540 | ||
| Глибина котла | 770 | 860 | 910 | 960 | 960 | ||
| Вага котла без води, кг | 172 | 195 | 205 | 220 | 230 | ||
| Об'єм топки, дм3 | 55 | 80 | 90 | 105 | 120 | ||
| Розміри топки ВхШхГ, мм | 505*308*350 | 550*350*400 | 600*350*460 | 600*350*510 | 700*350*510 | ||
| Об'єм води в котлі, л | 48 | 60 | 65 | 73 | 80 | ||
| Теплообмінник | горизонтальний, на дві полки | ||||||
| Розмір димоходу, мм | 160 | 160 | 160 | 160 | 160 | ||
| Відстань до початку димохода,мм | 885 | 960 | 960 | 960 | 1060 | ||
Важливо: не тільки враховувати площу вашого будинку, а приміщення і кількість води в системі опалення, вид батарей, висоту стель, і тепло втрати приміщення.
Для правильного підбирання та вибору котли ви завжди можете зателефонувати нашим фахівцям або вказати ваш номер телефону і ми вам зателефонуємо у зручний для вас час.
Як замовити?
Понад 13 000 задоволених покупців.
Ресурс роботи котла — від 10 років.
Всі котли проходять передпродажну перевірку.
Весь товар є в наявності. Тому відправлення впродовж 1 робочого дня.
Оплата та доставка — будь-яким зручним способом.
Доставка котлів за 2-3 дні з моменту оформлення замовлення:
Доставка Новою Поштою
Доставка Транспортною компанією «САТ»
Адресна Доставка Кур'єром



| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Бизон |
| Страна производитель | Украина |
| Гарантийный срок | 60 мес |
| Пользовательские характеристики | |
| Состояние | Новое |
| Материал теплообменника | Сталь |
| Глубина | 981 мм |
| Способ установки | Напольный |
| Коэффициент полезного действия | 90 % |
| Ширина | 560 мм |
| Высота | 1225 мм |
| Мощность номинальная | 22 кВт |
| Площадь обогрева | 220 |
| Диаметр дымохода | 180 |
| Способ отвода отработанных газов | Дымоход |
| Толщина стали | 5 |
| Цвет | Оранжевый |
| Тип котла | Длительного горения |
| Количество загрузок топлива в сутки | 2 раз/сутки |
| Длина дымохода | 5 мм |
| Мощность номинальная (кВт) | 14 |