









33 300 ₴

Холмова Bizon FS Optima - твердопаливний котел тривалого горіння, потужністю від 6 до 100 кВт / 50-1000 М2, українського виробництва. Котел має прямокутну форму та виготовлений із котлової сталі 09Г2С - 4 мм; 5 мм; 6 мм.
Призначений для обігріву приватних будинків і будівель з автономним опалювальним контуром; в системах опалення з природною або штучною циркуляцією теплоносія та мають робочий тиск 1.5 бар. Унікальна конструкція і технологічні рішення забезпечують максимальну ефективність теплової установки та невибагливість в експлуатації.
Серія котлів FS-Optima представлена у різних моделях потужністю:




Висока якість збірки та сучасні методики виробництва (лазерна різка, роботизована зварювання швів).
Середній термін експлуатації 12-15 років.
Комплектація механічною або електронною системами управління.
Зручна експлуатація: великі дверцята, рухливі колосники та велика топка з верхнім завантаженням.
Високий % ККД досягається завдяки трубчастому теплообміннику та охолоджуваним колосникам.
Круглий вихід під димохід - не потрібно витрачати гроші на перехідник.
Котли виготовлені з жароміцної котлової сталі 09Г2С товщиною - 4-6 мм.
Офіційна гарантія від заводу-виробника - 5 років.

Котел Бізон забезпечує довготривале горіння, завдяки особливої конструкції та принципу роботи. Є кілька ключових факторів, які сприяють тривалому горінню:
Простора камера згоряння. Основою для тривалого горіння є велика камера згоряння, розташована у нижній частині котла й забезпечує інтенсивне полум'я, яке знаходиться в обмеженому просторі, що сприяє оптимальним умовам для повного згоряння палива.
Нижнє горіння. Котел Бізон працює на основі ефективного принципу нижнього горіння, де паливо спалюється у нижній частині котла. Це забезпечує продуктивне горіння, оскільки інтенсивне полум'я зосереджене у камері згоряння, дозволяючи повністю використовувати паливо.
Колосникова решітка. Особливістю котла Bizon є наявність колосникової решітки, через яку залишки палива опускаються у зольник після згоряння. Цей механізм дозволяє ефективно використовувати паливо й забезпечує тривале горіння, оскільки нове паливо можна дозавантажити зверху.
Ефективне використання тепла. Котел використовує верхню частину котла для нагрівання води та теплоносія. Тепло, що утворюється під час горіння палива, передається до системи опалення або гарячого водопостачання. Це забезпечує ефективне використання тепла, що генерується під час горіння палива, дозволяє зберігати його протягом значного періоду часу.
Таким чином, завдяки цим характеристикам, котел Бізон може горіти довго, забезпечуючи ефективне використання палива та надійне опалення та/або гаряче водопостачання.

| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Bizon |
| Страна производитель | Украина |
| Вид топлива | Твердое |
| Виды твердого топлива | Дрова, Щепа, Опилки, Пеллеты, Брикеты, Каменный уголь, Антрацит |
| Гарантийный срок | 60 мес |
| Количество загрузок топлива в сутки | 2 раз/сутки |
| Количество теплообменников | 2 шт |
| Коэффициент полезного действия | 90 % |
| Материал теплообменника | Сталь |
| Мощность номинальная | 12 кВт |
| Регулирование мощности, до | 100 % |
| Регулирование мощности, от | 5 % |
| Состояние | Новое |
| Способ отвода отработанных газов | Дымоход |
| Способ установки | Напольный |
| Теплоноситель | Вода |
| Тип котла | Длительного горения |
| Цвет | Серый |
| Габаритные и присоединительные размеры | |
| Возврат из системы отопления | 1 1/2" |
| Вход в систему отопления | 1 1/2" |
| Высота | 910 мм |
| Глубина | 770 мм |
| Диаметр дымохода | 159 мм |
| Длина дымохода | 4 мм |
| Ширина | 380 мм |
| Ширина дымохода | 159 |
| Дополнительные характеристики | |
| Подключение косвенного бойлера | Да |
| Циркуляционный насос | Да |
| Пользовательские характеристики | |
| Вид котла | Твердотопливный |
| Мощность номинальная (кВт) | 6 |
| Площадь обогрева | 120 |
| Толщина стали | 5 |