



481 500 ₴
Твердопаливний котел Altep Trio
Котел на твердому паливі ALTEP TRIO (КТ-3Е) призначений для обігріву великих площ, де використовуються центральні системи опалення.
Основного пріоритету у виборі палива немає, ця модель вважається котлом-утилізатором і тому може спалювати вугілля, дрова, різні брикети, відходи деревообробки тощо.
Всі стіни камери згорання омиваються водою, і висока температура максимально ефективно передається теплоносію. Конвективна частина в задній частині котла, являє собою вертикальні полиці з теплоносієм. В даному виконанні важкі частинки димових газів(попіл) осідають у другому зольному відділенні котла, при цьому конвективна частина теплообмінника тривалий час залишається чистою, без великого шару попелу, що дає можливість проводити чищення вертикальних теплообмінників набагато рідше. ККД котла 86%.
Тривалість горіння на одному завантаженні безпосередньо залежить від якості палива, але навіть за низькокалорійної сировини котел видає максимальну ефективність.
Котел виготовлений із жаростійкої сталі 6 мм. Під декоративною обшивкою розташована ізоляція котла.
Двері котла мають регулювання та керамічний шнур, для щільності закриття, щоб продукти горіння не потрапляли в приміщення в процесі спалювання палива.
За підтримку температури відповідає автоматика з функцією PID, і дві нагнетальних турбіни. Які подають повітря в камеру горіння, безпосередньо в місце спалювання палива та з-під колосників.
На бічній частині котла розташовані ручки, що регулюють подачу повітря. За допомогою цього спалювати паливо в цьому котлі можна за принципом верхнього горіння з можливістю дозавантаження в процесі горіння, а також за класичним принципом нижнього горіння. Колосникові грати виконані з товстостінних безшовних труб.





| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Altep |
| Страна производитель | Украина |
| Цвет | Красный |
| Гарантийный срок | 60 мес |
| Состояние | Новое |
| Тип | Камера |
| Теплоноситель | Вода |
| Площадь обогрева | 5000 |
| Толщина стали | 6 |
| Количество загрузок топлива в сутки | 1 раз/сутки |
| Мощность номинальная | 500 кВт |
| Способ установки | Напольный |
| Материал теплообменника | Сталь |
| Габаритные и присоединительные размеры | |
| Высота | 1840 мм |
| Ширина | 1140 мм |
| Глубина | 2070 мм |
| Форма дымохода | Круглая |
| Диаметр дымохода | 285 |
| Вход в систему отопления | 2"1/2 |
| Возврат из системы отопления | 2"1/2 |
| Дополнительные характеристики | |
| Дисплей | 1 |
| Циркуляционный насос | 1 |
| Подключение косвенного бойлера | 1 |
| Пользовательские характеристики | |
| Мощность номинальная (кВт) | 80 |