






64 700 ₴
Котли Тривалого Горіння AltepDuo Uni Plus. Універсальні котли з можливістю топити як в ручному, так і в автоматичному режимі (установка пелетної пальника факельного типу)
Дана модель є прекрасним вибором для тих, кому потрібен простий і надійний інструмент для обігріву приміщення площею до 270 кв. метрів
Теплообмінник
Теплообмінники в котлі виконані у вигляді широких полиць, заповнених водою. Завдяки розміром теплообмінників тепло, що отримується в результаті горіння твердого палива, що використовується максимально ефективно. ККД на виході становить не менше 86%.
Енергонезалежність
В котлах Альтеп Дуо Уні для підтримки температури на необхідному рівні використовується регулятор тяги, який працює без електрики. За бажанням клієнта можлива установка автоматики і вентилятора надалі за окрему плату.
Колосник
Колосникові решітки, на якій відбувається згорання палива, заповнена водою. Завдяки цьому котел, а також водяній сорочці по всьому корпусу котла, котел прослужить довгий час і не буде прогорати.
Подача повітря в топку
У котлі застосовується система багатоточкової подачі повітря, що дозволяє спалювати паливо без залишку і використовувати всю теплову енергію для обігріву приміщення.
|
Параметр |
Од. зм. |
Універсальний котел Альтеп Duo PLUS UNI |
||||
|
Номінальна потужність котла |
кВт |
15 |
21 |
27 |
33 |
40 |
|
Площа теплообмінника |
м2 |
1,9 |
2,3 |
2,6 |
3,1 |
3,6 |
|
Розміри топки |
||||||
|
глибина |
мм |
400 |
450 |
450 |
520 |
600 |
|
обсяг |
дм3 |
68 |
77 |
97 |
122 |
140 |
|
Водна ємність котла |
л |
84 |
92 |
105 |
120 |
135 |
|
Вага котла без води |
кг |
320 |
340 |
380 |
420 |
460 |
|
Температура топкових газів |
°C |
100-180 |
100-180 |
100-180 |
100-180 |
100-180 |
|
Рекомендовано мін. температура води |
°C |
58 |
58 |
58 |
58 |
58 |
|
Максимальна температура води |
°C |
90 |
90 |
90 |
90 |
90 |
|
Номінальний робочий тиск води |
МПа |
0,15 |
0,15 |
0,15 |
0,15 |
0,15 |
|
Споживання електроенергії, не більше |
Вт |
85 |
85 |
85 |
85 |
105 |
|
Зовнішні розміри борова |
мм |
159 |
159 |
178 |
178 |
219 |
|
Діаметр патрубків мережної води (Ду) |
мм |
50 |
50 |
50 |
50 |
50 |
|
Рекомендовані параметри димоходу |
||||||
|
площа перерізу |
см2 |
201 |
201 |
248 |
248 |
377 |
|
внутрішній діаметр |
мм |
160 |
160 |
180 |
180 |
220 |
|
висота (мінімально допустима) |
м |
5 |
5 |
5 |
5 |
6 |
|
Діаметр штуцера під запобіжний клапан (Ду) |
мм |
15 |
15 |
15 |
15 |
15 |
|
Елемент комплектації |
Варіант комплектації |
||
|
DUO Plus UNI |
DUO UNI Plus (Комплект ручного) |
DUO UNI Plus (Комплект) |
|
|
1. Котел в зборі |
+ |
+ |
+ |
|
2. Паспорт котла |
+ |
+ |
+ |
|
3. Керівництво по експлуатації |
+ |
+ |
+ |
|
4. Комплект чищення котла |
+ |
+ |
+ |
|
5. Запобіжний клапан |
+ |
+ |
+ |
|
6. Комплект чавунних колосників |
– |
+ |
+ |
|
7. Відбивач з шамоту |
– |
+ |
+ |
|
8. Блок автоматики для ручного завантаження |
– |
– |
+ |
|
9. Вентилятор |
– |
– |
+ |
«+» — входить в комплект поставки;
«–» — не входить в комплект поставки.
Габаритні розміри котла Альтеп Duo UNI PLUS 15-40 кВт |
|
|
Габаритні розміри котла Альтеп Duo UNI PLUS 15-40 кВт |
|
|
|
Параметр |
Од.зм. |
Універсальний котел Альтеп Duo PLUS UNI |
||||
|
Габаритні розміри котла |
кВт |
15 |
21 |
27 |
33 |
40 |
|
B |
мм |
610(680) |
610(680) |
660(730) |
660(730) |
660(730) |
|
B1 |
мм |
510 |
510 |
560 |
560 |
560 |
|
H |
мм |
1545(1390) |
1545(1390) |
1595(1440) |
1645(1490) |
1645(1490) |
|
H1 |
мм |
1325 |
1325 |
1375 |
1425 |
1425 |
|
H2 |
мм |
1170 |
1170 |
1210 |
1260 |
1240 |
|
L |
мм |
1000 |
1050 |
1050 |
1120 |
1200 |
|
L1 |
мм |
680 |
730 |
730 |
800 |
880 |
|
D |
мм |
159 |
159 |
178 |
178 |
219 |
Доставка замовлень здійснюється по всій території України. Відправка замовлень здійснюється у термін від 1 до 3 днів від дати підтвердження замовлення, при наявності товару на складі.
Товар поставляється за передоплатою, або на умовах оплати післяплатою. Тобто, оплата проводиться після отримання товару. Поштові послуги з перекладу платежу (відсоток перевізника за доставку грошей від покупця продавцю) клієнт додатково оплачує. Вартість переказу післяплати 2% від суми.
Якщо, відкривши оплачену посилку, Ви виявили, що замовлені товари Вам не підходить, ви можете повернути або обміняти їх.


| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Altep |
| Страна производитель | Украина |
| Мощность номинальная | 27 кВт |
| Теплоноситель | Вода |
| Тип котла | Длительного горения |
| Вид топлива | Твердое |
| Виды твердого топлива | Солома, Дрова, Щепа, Опилки, Пеллеты, Брикеты, Кора, Каменный уголь, Бурый уголь, Антрацит, Торф, Горючие сланцы |
| Автоматическая подача топлива | Нет |
| Коэффициент полезного действия | 86 % |
| Назначение котла | Одноконтурный |
| Способ установки | Напольный |
| Объем воды в котле | 105 л |
| Материал теплообменника | Сталь |
| Способ отвода отработанных газов | Дымоход |
| Площадь обогрева | 270 кв.м |
| Вес | 380 кг |
| Гарантийный срок | 60 мес |
| Состояние | Новое |
| Толщина стали | 6 мм |
| Габаритные и присоединительные размеры | |
| Высота | 1545 мм |
| Ширина | 660 мм |
| Глубина | 1050 мм |
| Диаметр дымохода | 178 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Вид котла | Твердотопливный |
| Мощность номинальная (кВт) | 27 |