






53 400 ₴
Котли Тривалого Горіння AltepDuo Uni Plus. Універсальні котли з можливістю топити як в ручному, так і в автоматичному режимі (установка пелетної пальника факельного типу)
Дана модель є прекрасним вибором для тих, кому потрібен простий і надійний інструмент для обігріву приміщення площею до 210 кв. метрів
Теплообмінник
Теплообмінники в котлі виконані у вигляді широких полиць, заповнених водою. Завдяки розміром теплообмінників тепло, що отримується в результаті горіння твердого палива, що використовується максимально ефективно. ККД на виході становить не менше 86%.
Енергонезалежність
В котлах Альтеп Дуо Уні для підтримки температури на необхідному рівні використовується регулятор тяги, який працює без електрики. За бажанням клієнта можлива установка автоматики і вентилятора надалі за окрему плату.
Колосник
Колосникові решітки, на якій відбувається згорання палива, заповнена водою. Завдяки цьому котел, а також водяній сорочці по всьому корпусу котла, котел прослужить довгий час і не буде прогорати.
Подача повітря в топку
У котлі застосовується система багатоточкової подачі повітря, що дозволяє спалювати паливо без залишку і використовувати всю теплову енергію для обігріву приміщення.
|
Параметр |
Од. зм. |
Універсальний котел Альтеп Duo PLUS UNI |
||||
|
Номінальна потужність котла |
кВт |
15 |
21 |
27 |
33 |
40 |
|
Площа теплообмінника |
м2 |
1,9 |
2,3 |
2,6 |
3,1 |
3,6 |
|
Розміри топки |
||||||
|
глибина |
мм |
400 |
450 |
450 |
520 |
600 |
|
обсяг |
дм3 |
68 |
77 |
97 |
122 |
140 |
|
Водна ємність котла |
л |
84 |
92 |
105 |
120 |
135 |
|
Вага котла без води |
кг |
320 |
340 |
380 |
420 |
460 |
|
Температура топкових газів |
°C |
100-180 |
100-180 |
100-180 |
100-180 |
100-180 |
|
Рекомендовано мін. температура води |
°C |
58 |
58 |
58 |
58 |
58 |
|
Максимальна температура води |
°C |
90 |
90 |
90 |
90 |
90 |
|
Номінальний робочий тиск води |
МПа |
0,15 |
0,15 |
0,15 |
0,15 |
0,15 |
|
Споживання електроенергії, не більше |
Вт |
85 |
85 |
85 |
85 |
105 |
|
Зовнішні розміри борова |
мм |
159 |
159 |
178 |
178 |
219 |
|
Діаметр патрубків мережної води (Ду) |
мм |
50 |
50 |
50 |
50 |
50 |
|
Рекомендовані параметри димоходу |
||||||
|
площа перерізу |
см2 |
201 |
201 |
248 |
248 |
377 |
|
внутрішній діаметр |
мм |
160 |
160 |
180 |
180 |
220 |
|
висота (мінімально допустима) |
м |
5 |
5 |
5 |
5 |
6 |
|
Діаметр штуцера під запобіжний клапан (Ду) |
мм |
15 |
15 |
15 |
15 |
15 |
|
Елемент комплектації |
Варіант комплектації |
||
|
DUO Plus UNI |
DUO UNI Plus (Комплект ручного) |
DUO UNI Plus (Комплект) |
|
|
1. Котел в зборі |
+ |
+ |
+ |
|
2. Паспорт котла |
+ |
+ |
+ |
|
3. Керівництво по експлуатації |
+ |
+ |
+ |
|
4. Комплект чищення котла |
+ |
+ |
+ |
|
5. Запобіжний клапан |
+ |
+ |
+ |
|
6. Комплект чавунних колосників |
– |
+ |
+ |
|
7. Відбивач з шамоту |
– |
+ |
+ |
|
8. Блок автоматики для ручного завантаження |
– |
– |
+ |
|
9. Вентилятор |
– |
– |
+ |
«+» — входить в комплект поставки;
«–» — не входить в комплект поставки.
Габаритні розміри котла Альтеп Duo UNI PLUS 15-40 кВт |
|
|
Габаритні розміри котла Альтеп Duo UNI PLUS 15-40 кВт |
|
|
|
Параметр |
Од.зм. |
Універсальний котел Альтеп Duo PLUS UNI |
||||
|
Габаритні розміри котла |
кВт |
15 |
21 |
27 |
33 |
40 |
|
B |
мм |
610(680) |
610(680) |
660(730) |
660(730) |
660(730) |
|
B1 |
мм |
510 |
510 |
560 |
560 |
560 |
|
H |
мм |
1545(1390) |
1545(1390) |
1595(1440) |
1645(1490) |
1645(1490) |
|
H1 |
мм |
1325 |
1325 |
1375 |
1425 |
1425 |
|
H2 |
мм |
1170 |
1170 |
1210 |
1260 |
1240 |
|
L |
мм |
1000 |
1050 |
1050 |
1120 |
1200 |
|
L1 |
мм |
680 |
730 |
730 |
800 |
880 |
|
D |
мм |
159 |
159 |
178 |
178 |
219 |
Доставка заказов осуществляется по всей территории Украины. Отправка заказов производится в срок от 1 до 3 дней от даты подтверждения заказа, при наличии товара на складе.
Товар поставляется по предоплате, либо на условиях оплаты наложенным платежом. То есть, оплата проводится после получения товара. Почтовые услуги по переводу платежа (процент перевозчика за доставку денег от покупателя продавцу) клиент оплачивает дополнительно. Стоимость перевода наложенного платежа 2% от суммы.



| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Altep |
| Страна производитель | Украина |
| Мощность номинальная | 21 кВт |
| Теплоноситель | Вода |
| Тип котла | Длительного горения |
| Вид топлива | Твердое |
| Виды твердого топлива | Солома, Дрова, Щепа, Опилки, Пеллеты, Брикеты, Кора, Каменный уголь, Бурый уголь, Антрацит, Торф, Горючие сланцы |
| Автоматическая подача топлива | Нет |
| Коэффициент полезного действия | 86 % |
| Назначение котла | Одноконтурный |
| Способ установки | Напольный |
| Объем воды в котле | 92 л |
| Материал теплообменника | Сталь |
| Способ отвода отработанных газов | Дымоход |
| Площадь обогрева | 210 кв.м |
| Вес | 340 кг |
| Гарантийный срок | 60 мес |
| Состояние | Новое |
| Толщина стали | 6 мм |
| Габаритные и присоединительные размеры | |
| Высота | 1545 мм |
| Ширина | 610 мм |
| Глубина | 1050 мм |
| Диаметр дымохода | 160 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Вид котла | Твердотопливный |
| Мощность номинальная (кВт) | 21 |