

63 200 ₴
![]() |
Економія тепла; |
![]() |
Подовжує термін "життя" котла; |
![]() |
Врятує при перегріві і відключення світла |
![]() |
Економія часу; |
![]() |
Істотно скорочує і оптимізує споживання палива. |


| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Бізон |
| Країна виробник | Україна |
| Об'єм бака | 3000 л |
| Матеріал ізоляції | Пінополіуретан |
| Матеріал теплообмінника | Сталь |
| Вага | 305 кг |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр (без ізоляції) | 1320 мм |
| Товщина ізоляції | 50 мм |
| Висота | 2700 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд | Bizon |