

26 500 ₴
Буферна ємність Bizon термо (утеплений теплоакумулятор 1000 л) необхідний для того, щоб забезпечити повноцінну роботу систем опалення, а також систем кондиціонування. Пристрій являє собою закриту посудину. Такого роду вироби здатні працювати під великим тиском рідини, яка виступає в ролі теплоносія. Теплоаккулулятор виготовляється з якісної чорної сталі. Внутрішнє покриття відсутня. Ізоляція виконується з пінополіуретану, товщина якого 5 див. Обшивка може мати червоний або синій колір. Вихідні патрубки оснащені внутрішнім гвинтом.
Найчастіше теплоакумулятор встановлюється в ті системи опалення, де основною ланкою є твердопаливний котел. Пристрій продовжує термін роботи котла на одному завантаженні, тим самим знижуючи навантаження на сам котел, а також економлячи саме паливо. По суті, теплоакумулятор виступає в ролі сполучної ланки, що з'єднує котел з усією системою опалення. Ємності резервуара 1000 літрів достатньо для установки його в житлове та нежитлове приміщення.
Комплектація: на вибір розташування основних згонів під 0°, 90° або 180°, термометр (2-3 шт); основні згони 250-500 л. - ДУ40; 800-3000 л. - ДУ50); (згони під термометри - ДУ15).
![]() |
Економія тепла; |
![]() |
Подовжує термін "життя" котла; |
![]() |
Врятує при перегріві і відключення світла |
![]() |
Економія часу; |
![]() |
Істотно скорочує і оптимізує споживання палива. |

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Бізон |
| Країна виробник | Україна |
| Об'єм бака | 1000 л |
| Матеріал ізоляції | Пінополіуретан |
| Матеріал теплообмінника | Сталь |
| Вага | 165 кг |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр (без ізоляції) | 920 мм |
| Товщина ізоляції | 50 мм |
| Висота | 2150 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд | Bizon |