









29 400 ₴

Твердопаливний котел Холмова Bizon FS- EKO, є унікальним завдяки своєму безперебійному функціонуванню та своєрідній конструкції, що визначила назву пристрою.
Устаткування має дві вертикально розташовані та досить об'ємні камери. В одну з них закладається паливо для забезпечення подальшого нижнього горіння матеріалу і виділення в результаті піролізних газів. У другій здійснюється допалювання цих піролізних газів. Висока температура в другій камері дозволяє знаходитися в зоні сильного нагріву теплообмінника, що максимально ефективно забирає тепло і передає його на теплоносій, який прогріває всю систему підключеного опалення.
В котлах шахтного типу можна використовувати різні види палива, при цьому забезпечуючи максимально тривалий термін віддачі тепла котлом при одному повному завантаженні. Тут можна спалювати дрова, брикети, сміття і тирсу.
Основними перевагами експлуатації котла даної моделі є тривалість горіння від 6 до 12 годин, високий коефіцієнт корисної дії (ККД) - від 85% до 90%, колоски з високоякісного чавуну, пожежна безпека, а також легкість монтажу і експлуатації.
Твердопаливний котел Холмова Бізон ФС ЕКО 18 кВт зі знімними чавунними колосками стане відмінним варіантом для обігріву приватних володінь і опалення приміщень у промислових зонах. Його надійна технологія та висока продуктивність забезпечать комфорт та ефективне використання тепла.
Холмова Bizon FS Eko - твердопаливний котел тривалого горіння, потужністю від 8 до 25 кВт / 50-250 М2, українського виробництва. Котел має прямокутну форму та виготовлений із котлової сталі 09Г2С - 4 мм; 5 мм; 6 мм.
Призначений для обігріву приватних будинків і будівель з автономним опалювальним контуром; в системах опалення з природною або штучною циркуляцією теплоносія та мають робочий тиск 1.5 бар. Унікальна конструкція і технологічні рішення забезпечують максимальну ефективність теплової установки та невибагливість в експлуатації.



Простора камера згоряння. Основою для тривалого горіння є велика камера згоряння, розташована у нижній частині котла й забезпечує інтенсивне полум'я, яке знаходиться в обмеженому просторі, що сприяє оптимальним умовам для повного згоряння палива.
Нижнє горіння. Котел Бізон працює на основі ефективного принципу нижнього горіння, де паливо спалюється у нижній частині котла. Це забезпечує продуктивне горіння, оскільки інтенсивне полум'я зосереджене у камері згоряння, дозволяючи повністю використовувати паливо.
Колосникова решітка. Особливістю котла Bizon є наявність колосникової решітки, через яку залишки палива опускаються у зольник після згоряння. Цей механізм дозволяє ефективно використовувати паливо й забезпечує тривале горіння, оскільки нове паливо можна дозавантажити зверху.
Ефективне використання тепла. Котел використовує верхню частину котла для нагрівання води та теплоносія. Тепло, що утворюється під час горіння палива, передається до системи опалення або гарячого водопостачання. Це забезпечує ефективне використання тепла, що генерується під час горіння палива, дозволяє зберігати його протягом значного періоду часу.
Таким чином, завдяки цим характеристикам, котел Бізон може горіти довго, забезпечуючи ефективне використання палива та надійне опалення та/або гаряче водопостачання.


| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Bizon |
| Страна производитель | Украина |
| Вид топлива | Твердое |
| Виды твердого топлива | Дрова, Щепа, Опилки, Пеллеты, Брикеты, Каменный уголь, Антрацит |
| Гарантийный срок | 60 мес |
| Количество теплообменников | 1 шт |
| Коэффициент полезного действия | 90 % |
| Материал теплообменника | Сталь |
| Мощность номинальная | 10 кВт |
| Площадь обогрева | 100 кв.м |
| Регулирование мощности, до | 100 % |
| Регулирование мощности, от | 5 % |
| Состояние | Новое |
| Способ отвода отработанных газов | Дымоход |
| Способ установки | Напольный |
| Теплоноситель | Вода |
| Тип котла | Длительного горения |
| Габаритные и присоединительные размеры | |
| Высота | 900 мм |
| Глубина | 760 мм |
| Диаметр дымохода | 159 мм |
| Ширина | 520 мм |
| Ширина дымохода | 159 |
| Дополнительные характеристики | |
| Подключение косвенного бойлера | Да |
| Циркуляционный насос | Нет |
| Пользовательские характеристики | |
| Вид котла | Твердотопливный |
| Мощность номинальная (кВт) | 10 |
| Толщина стали | 5 |
Получите эти позиции бесплатно при покупке «10 кВт Котел холмова шахтного типа 5 мм сталь Холмова BIZON FS-Eco.»