






372 400 ₴
Altep Duo Uni Pellet — пелетний котел з автоматичним і ручним завантаженням палива.



Котли на пеллетах серії Duo Uni Pellet (КТ-2ЕPG) – економічно вигідну та ефективне обладнання.


Доставка замовлень здійснюється на всій території України. Надсилання замовлень здійснюється в термін від 1 до 3 днів від дати підтвердження замовлення, за наявності товару на складі.
Товар постачається за передоплатою, або за умов оплати накладеним платтям. Тобто оплата проводиться після отримання товару. Поштові послуги з перекладу платежі (процент перевізника за доставку грошей від покупця продавцю) клієнт оплачує додатково. Вартість переведення накладеної платежі 2% від суми.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Altep |
| Страна производитель | Украина |
| Вес | 1.31 кг |
| Виды твердого топлива | Пеллеты |
| Гарантийный срок | 36 мес |
| Коэффициент полезного действия | 91 % |
| Материал теплообменника | Сталь |
| Назначение котла | Одноконтурный |
| Площадь обогрева | 1200 кв.м |
| Состояние | Новое |
| Способ отвода отработанных газов | Дымоход |
| Способ установки | Напольный |
| Теплоноситель | Вода |
| Цвет | Красный |
| Габаритные и присоединительные размеры | |
| Высота | 2210 мм |
| Диаметр дымохода | 300 мм |
| Ширина | 880 мм |
| Дополнительные характеристики | |
| Дисплей | Да |
| Защита от замерзания | Да |
| Электрические параметры | |
| Напряжение сети | 220~240 В |
| Потребляемая мощность | 100 Вт |
| Пользовательские характеристики | |
| Вид котла | Твердотопливный |
| Мощность номинальная (кВт) | 120 |
| Тип промышленного котла по виду теплоносителя | Водогрейный |
| Тип промышленного котла по типу топлива | Твердотопливный |