





235 000 ₴
Marten Industrial-T -
Твердопаливний котел великої потужності Marten Industrial Т МIT - це якісне і недороге рішення для опалення побутових, виробничих та інших приміщень а також для нагріву води (ГВП) за допомогою бойлерів непрямого нагріву.
Як паливо використовуються дрова, дров'яні відходи, тирсові та торф'яні брикети, кусковий торф і кам'яне вугілля. Спалювання палива відбувається в камері котла (топці) на водоохолоджуваних (опціонально - чавунних) колосниках з автоматичною подачею повітря в зону горіння за допомогою вентилятора.
Керування процесом горіння відбувається за допомогою мікропроцесорного контролера.
Конструкція промислового твердопаливного котла Marten Industrial Т
1. Корпус котла
2. топка
3. Патрубок зворотної мережевої води
4. Патрубок прямої мережевої води
5. Гільза для датчика контролера
6. Патрубок під запобіжний клапан
7. Патрубок під групу безпеки котла
8. Димовий вихід
9. Вентилятори нагнітання повітря
10. Тильний ревізійний люк
11. Дверцята для чищення залишків горіння
11. Дверцята для чищення залишків горіння
12. Дверцята для завантаження палива
13. Дверцята для чищення теплообмінника
14. Такелажні вушка (скоби)
15. Патрубок для зливу конденсату
16. Патрубок для зливу теплоносія
17. Жаротрубний пучок
18. Перша поворотна камера
19. Друга поворотна камера
20. Зона збору залишків горіння
21. Отвори подачі повітря
Комплект постачання промислового котла тривалого горіння:
1. Котел у зборі
2. блок автоматики керування
3. Вентилятор
4. Паспорт, керівництво з експлуатації котла
5. Комплект для чищення котла
Доставка котлів за 2-3 дні з моменту оформлення замовлення:
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Marten |
| Страна производитель | Украина |
| Гарантийный срок | 36 мес |
| Состояние | Новое |
| Цвет | Красный |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 1700 кг |
| Высота | 2020 мм |
| Ширина | 960 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Теплоноситель | Вода |
| Материал теплообменника | Сталь |
| Глубина | 2030 мм |
| Способ установки | Напольный |
| Коэффициент полезного действия | 87 % |
| Мощность номинальная | 200 кВт |
| Назначение котла | Одноконтурный |
| Объем воды в котле | 650 |
| Площадь обогрева | 2000 |
| Диаметр дымохода | 300 |
| Виды твердого топлива | Антрацит, Брикеты, Дрова, Кора, Опилки, Щепа |
| Способ отвода отработанных газов | Дымоход |
| Автоматическая подача топлива | Нет |
| Тип котла | Длительного горения |
| Тип топки | Закрытая |
| Объем камеры сгорания | 710 л |
| Максимальная температура дымовых газов | 230 град. |
| Минимальная температура дымовых газов | 160 град. |
| Количество загрузок топлива в сутки | 1 раз/сутки |
| Вид котла | Твердотопливный |