


137 600 ₴
Marten Comfort Pellet - це, перш за все, якісно виготовлений пелетний твердопаливний котел. Ця серія вирізняється тривалістю горіння на одному завантаженні. При виготовленні з найкращої сталі застосовується роботизоване зварювання - це гарантує високу якість швів і довгу службу котла в подальшому.
Повна герметичність і відсутність диму гарантовано: котли виготовлені із застосуванням ущільнювального шнура зі скловолокна. Котли Мартен Comfort мають низку переваг серед конкурентів:
Високий ККД 92%
Вартість стартує від 72 000 грн. залежно від потужності.
Безкоштовна доставка, що також дозволить заощадити значну суму!
Від 3 до 7 діб горіння на одному завантаженні палива.
Колосники з циркуляцією води.
Можливе використання пелет будь-якої якості!
Автоматичне управління температурою.
Термін служби від 15 років!
Поставляється з вентилятором з блоком управління, паливним бункером, автоматичним пелетним пальником і шнеком подачі палива!
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Marten |
| Страна производитель | Украина |
| Мощность номинальная | 40 кВт |
| Теплоноситель | Вода |
| Тип котла | Длительного горения |
| Вид топлива | Твердое |
| Виды твердого топлива | Пеллеты |
| Автоматическая подача топлива | Да |
| Коэффициент полезного действия | 92 % |
| Назначение котла | Одноконтурный |
| Способ установки | Напольный |
| Тип топки | Закрытая |
| Количество загрузок топлива в сутки | 1 раз/сутки |
| Объем воды в котле | 150 л |
| Материал теплообменника | Сталь |
| Способ отвода отработанных газов | Дымоход |
| Минимальная температура дымовых газов | 110 град. |
| Максимальная температура дымовых газов | 170 град. |
| Площадь обогрева | 400 кв.м |
| Цвет | Красный |
| Вес | 480 кг |
| Гарантийный срок | 36 мес |
| Состояние | Новое |
| Габаритные и присоединительные размеры | |
| Высота | 1847 мм |
| Ширина | 1296 мм |
| Глубина | 945 мм |
| Диаметр дымохода | 219 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Вид котла | Твердотопливный |